Nůžky na stříhání nehtů

zobrazeno 1548×

Vložil(a): Katka, 17. 12. 2015 8.33

Maminky, v jakém obchodě nebo jaká značka nůžek na stříhání nehtů se vám osvědčila? Já už mám doma asi patero nůžek, levné, dražší i drahé a všechny stojí za nic :( Buď nestříhají hned od začátku nebo jsou nepoužitelné po pár týdnech. Už nevím co koupit.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 17. 1. 2018, 15.07

já koupila v lékárně, ale značku vůbec netuším

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.25

Já mám od canpol baby obyčejné dětské nůžky a jsem spokojená

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 14.10

Solingen dětské nůžky

Minnie, 25. 12. 2015, 20.46

Klasická manikúra z drogerie asi za 200,-

benca, 22. 12. 2015, 17.40

nemam ziadnu znacku manikury, obycajnu

kajca, 22. 12. 2015, 8.18

My máme z drogérie aj z lekárne,myslím si,ze strihajú dobre.

Katka

Katka, 20. 12. 2015, 20.30

Tak to vypadá, že nekupovat zvlášt nůžky, ale celou manikůru. A ta vychází na kolik Kč?

Zuzka Čtvrtečková, 20. 12. 2015, 20.29

Taky máme několik ze setů manikůry a musím zaklepat, pokaždé stříhají dobře.

Petra Schoberová, 19. 12. 2015, 17.45

My máme z lékárny Nuk

ivka1981, 19. 12. 2015, 15.59

Před pěti rokama jsem koupila nůžky na nehty někde v drogeri, bohužel nevím,ve které to bylo. ale jsou super, vím, že stály pár korun, s kulatýma špičkama.Nedávno jsme je někam schovali, tak jsem sháněla nové a bylo to umění nějaké sehnat, pokud jsem za ně nechtěla dát tři stovky a víc, nakonec jsem koupila v rossmannu, ale jsou fakt jen jako rezervní, za moc nestojí ty původní jsme naštěstí našli.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů