Nůžky na stříhání nehtů
Vložil(a): Katka, 17. 12. 2015 8.33
Maminky, v jakém obchodě nebo jaká značka nůžek na stříhání nehtů se vám osvědčila? Já už mám doma asi patero nůžek, levné, dražší i drahé a všechny stojí za nic :( Buď nestříhají hned od začátku nebo jsou nepoužitelné po pár týdnech. Už nevím co koupit.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 17. 1. 2018, 15.07
já koupila v lékárně, ale značku vůbec netuším
k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.25
Já mám od canpol baby obyčejné dětské nůžky a jsem spokojená
Fuga, 29. 11. 2016, 14.10
Solingen dětské nůžky
Katka, 20. 12. 2015, 20.30
Tak to vypadá, že nekupovat zvlášt nůžky, ale celou manikůru. A ta vychází na kolik Kč?
Zuzka Čtvrtečková, 20. 12. 2015, 20.29
Taky máme několik ze setů manikůry a musím zaklepat, pokaždé stříhají dobře.
Petra Schoberová, 19. 12. 2015, 17.45
My máme z lékárny Nuk
Před pěti rokama jsem koupila nůžky na nehty někde v drogeri, bohužel nevím,ve které to bylo. ale jsou super, vím, že stály pár korun, s kulatýma špičkama.Nedávno jsme je někam schovali, tak jsem sháněla nové a bylo to umění nějaké sehnat, pokud jsem za ně nechtěla dát tři stovky a víc, nakonec jsem koupila v rossmannu, ale jsou fakt jen jako rezervní, za moc nestojí ty původní jsme naštěstí našli.