Odměny Coop

zobrazeno 857×

Vložil(a): Leňulka, 2. 5. 2018 8.57

Maminky,které chodíte do prodejen Coop,už mají někde nové letáky s novými odměnami? Na netu nikde nic není a v obchodě také ještě nemají. Dotaz jen na ty co tam chodí. U nás nic jiného není takže jsem nucena tam chodit pro pečivo a věci co nutně potřebuji a nepočká to na nákup do města

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 4. 5. 2018, 6.58

Bohužel vůbec nevím

Adelinka, 3. 5. 2018, 20.09

já tam chodím a leták s novými odměnami jsem si zrovna dneska odnesla, jinak včera jsem na to koukala i na netu

Fuga

Fuga, 3. 5. 2018, 18.37

tak to vůbec nevím

nellys, 2. 5. 2018, 22.41

Upřímně? Vůbec netuším o čem píšeš! A to u nás je jen coop a navíc v něm moje mamka pracuje. Ale co vím tak každá "jednota" to má jinak, takže jestli u vás máte nějaké "odměny" za nákupy tak to máte fajn. U nás nic takového není, ostatně u nás nebývají ani třeba ty magnetické knížky co jsi o nich psala

Leňulka, 3. 5. 2018, 7.41

jj to je přesně ono, jak jsem psala i níž, že je to všude jinak. Třeba manžel zajde občas do Flopu co má u práce a máme kartu a mají také odměny a na vsi u mých rodičů je jen Flop a nemají ani zákaznickou kartu ani odměny a koukali na mě jako na blázna když jsem se jich ptala jestli ta moje karta u nich také platí, že žádné karty nemají

snany, 2. 5. 2018, 21.25

V obci kde chodí dcera do školy mají jen obchod který má Větnamec, má tam všechno a nic, nestalo se mi, že bych tam někoho potkala a ceny má víc než slušné

Aliisha

Aliisha, 2. 5. 2018, 20.47

Do coopu moc často nechodím. Jen pro rohlíky či zmrzku

Lenourecek, 2. 5. 2018, 20.36

Kupuji tam jen pečivo a maličkosti, které zjistím, že doma nejsou a potřebuji je - máme ho nejblíž. Leták jsem ještě neviděla

vaniilla, 2. 5. 2018, 15.41

My tu coop v blízkosti nemáme, ale rodiče chodí jen tam.

Zdeňka S., 2. 5. 2018, 13.57

My u nás COOP nemáme, takže sledování odměn nechávám na Tobě

Leňulka, 2. 5. 2018, 14.00

neboj na podzim budou ty zámky, tak s tebou počítám kdyby bylo ještě něco do té doby tak dám vědět. Ty sběratelské akce.

Zdeňka S., 2. 5. 2018, 14.35

JSi hodná , děkujeme

dasza, 2. 5. 2018, 13.37

Neuajimaji me odmeny v coopu.byt u nas nic jinyho neni..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů