permanentní make-up
Vložil(a): patricia077, 6. 12. 2016 10.24
Co říkáte na tento druh make-up? Mě se to nelíbí, kolegyně měla jen řasy a obočí, ale když jednou přišla do práce, tak na ni čučím a říkám si, je nějaká nemocná, divná a ona jen neměla ty řasy :-))))
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
viktorie12, 18. 10. 2020, 13.22
Já mám udělané linky spodní i horní a jsem ráda, že jsem si je nechala udělat a občas si nasadím i magnetické řasy
Mygara, 10. 4. 2017, 19.53
no tedy, já myslela, že se dělá obočí, ale řasy? to je mi tedy gól, fuj
jitkamety, 13. 12. 2016, 12.20
Nikdy..
patricia077, 7. 12. 2016, 21.41
tak to rozhodně, ale když někdo to třeba potřebuje..těžko říct
Fuga, 7. 12. 2016, 20.10
přijde mi to zbytečně umělé. A jak říkáte, je jakoby byla nemocná.
patricia077, 7. 12. 2016, 21.41
patricia077, 7. 12. 2016, 10.45
Ano, taky jsem to slyšela, že se vlastní pak ničí
Aliisha, 6. 12. 2016, 21.20
Nelíbí se mi to, vypadá to hodně lacině. Ale každý má hold jiný vkus. Já bych si to nedala.
patricia077, 6. 12. 2016, 21.50
Tj fakt každému se libi neco jiného
petrao, 6. 12. 2016, 21.10
Přijde mi to nepřirozené ikdyz si někdy hraju s myšlenkou udělat si umělé řasy abych si ráno ušetřila čas...
patricia077, 6. 12. 2016, 21.50
Asi hodně záleží jak je to udelano