Řasenka pro citlivé oči
Vložil(a): Kamila Pecharová, 27. 6. 2018 21.04
Holky, přemýšlím, že bych si začala malovat oči, abych si pomalu zvykala a mohla případně v budoucí práci vypadat jako člověk a ne stále jako opatřené prase :D vím ale, že mi dříve řasenky nedělaly dobře, slzeli mi oči, mžourala jsem.. Už jsme ale zase o pět let jinde, než když jsem chodila do práce.. Takže dotaz zní, nemáte typ na dobrou řasenku pro citlivé oči? Díky :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Kubanka111, 26. 3. 2020, 21.01
Já už nějakou dobu používám už jen řasenku flormar a za me je super.
Ketris, 20. 10. 2018, 10.35
Na citlive oci bych se spise obratila na kosmeticku, ktera poradi a navrhne ti rasenku, ktera tvym ocim vadit nebude
viktorie12, 24. 9. 2018, 14.06
Ahoj já si vždy vyberu dobré věci na notino. Se podívej a uvidíš.
Mygara, 28. 6. 2018, 18.46
nemaluji si oči, tak težko říct