Řasenka pro citlivé oči

zobrazeno 2074×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 27. 6. 2018 21.04

Holky, přemýšlím, že bych si začala malovat oči, abych si pomalu zvykala a mohla případně v budoucí práci vypadat jako člověk a ne stále jako opatřené prase :D vím ale, že mi dříve řasenky nedělaly dobře, slzeli mi oči, mžourala jsem.. Už jsme ale zase o pět let jinde, než když jsem chodila do práce.. Takže dotaz zní, nemáte typ na dobrou řasenku pro citlivé oči? Díky :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Sophia, 29. 3. 2020, 21.18

A můžeš mi dát odkaz na ni? Tuhle značku neznám

Kubanka111

Kubanka111, 26. 3. 2020, 21.01

Já už nějakou dobu používám už jen řasenku flormar a za me je super.

Sophia, 23. 3. 2020, 17.51

Zdravím maminky, já se sice maluji, ale přestaly mi dělat řasenku, kterou jsem dlouho používala. Poradíte mi s jakou máte dobrou zkušenost? Která řasy zvýrazní a prodelší? Dík

Ketris

Ketris, 20. 10. 2018, 10.35

Na citlive oci bych se spise obratila na kosmeticku, ktera poradi a navrhne ti rasenku, ktera tvym ocim vadit nebude

Azaretka, 26. 9. 2018, 19.13

Také tam ráda nakupuji jak make up tak parfémy a jsem spokojená.

viktorie12, 24. 9. 2018, 14.06

Ahoj já si vždy vyberu dobré věci na notino. Se podívej a uvidíš.

Megan77, 5. 9. 2018, 12.22

Také by mě zajímalo? Za chvíli mi bude končit rodičák a já budu nastupovat do práce,tak se budu muset začít trošu malovat. Jsem se skoro nemalovala a mám docela citlivé oči, poradíte?

V007A, 29. 6. 2018, 13.04

Občas se dá zkusit v drogeriích,tak bych asi ozkousela.

Mygara

Mygara, 28. 6. 2018, 18.46

nemaluji si oči, tak težko říct

Monuli, 28. 6. 2018, 11.06

Taky mam citlivé oči,používám od Max Factor 2000 Calorie,s tou problémy nemám.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů