Šaty
Vložil(a): Zdeňka S., 12. 9. 2017 16.51
Když už jsme tu dnes u těch soutěží, tak se trochu pochlubíme a taky jdu pro radu. Posílali jsme s dcerou obrázek do soutěže : Vyhraj šaty pro maminku a dnes mi přišel e-mail , že Aniččin obrázek vyhrál a můžu si vybrat šaty, které chci :) Mám z toho radost, ale problém je že šaty skoro vůbec nenosím, ( naposledy snad pred 5 lety na ples ) tudíž se v tom ani moc nevyznám. Sestra mi slíbila , že se mrkne se mnou , ale zajímal by mě i Váš názor, co by se Vám líbilo ? Moc děkuji, Tady je odkaz na stránku : http://www.blankastraka.cz/saty#Producers=72%241&pageNumber=1§ion=vs-AjaxFilterPart
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
kamila.336, 11. 9. 2018, 13.14
Ahoj holky, shanim nejake saticky na obchodni veceri, nevite o nejakem eshopu kde nenecham celou vyplatu za jedny saty ? diky moc
Marusk, 21. 10. 2017, 13.36
Krasna vyhra! Vybirejte dle prilezitosti, kam je nosit. A kdyz vyberete jednobarevne, budou se dobre kombinovat se svrsky.
rodinka, 14. 9. 2017, 10.26
Jee tak to je krasna vyhra ja bych si snad vybrala vsechny
Fuga, 14. 9. 2017, 6.22
já šatům moc nedám, ale určitě bych si vybrala podle příležitosti, kam je budu nosit
Žofinka, 13. 9. 2017, 14.16
všechny jsou líbivé, zkus si říci, k jaké příležitosti bys je nosila, snáze se pak určitě rozhodneš. A jinak super výhra