Tak taky něco pro zasmání :D
Vložil(a): Cherrynka, 13. 12. 2017 14.06
Tak tedy... :D dbáte na to, jaký si berete spodní prádlo? Já to mám třeba rozdělené (nesmějte se) .. mám několik kalhotek, které nazývám "krámový", pak mám domácí, když vím, že se budu jen tak válet doma , pak mám takový ty hezký, když jdu ven a pak mám sexy, když jdu večer ven :D mě se doma za to všichni smějou, ale já jim vždy ze srandy říkám, že kdyby mě třeba porazilo auto a musela bych do nemocnice, tak ať aspoň vypadám dobře :D a taky mám dvoje stahovací kalhotky až k prsům, to si beru, když jdu na dýzu-brigádu, vybírat vstup, aby to měl někdo těžší, kdyby mě někdo přepadl. No ale fakt... :D :D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 9. 5. 2018, 9.49
presne tak. a este kategoria K DOKTOROVI. moj mu sa smeje ze preco na damskych gatkach musi byt maslicka. to nechapem ani ja. vadi mi to. to iste nocne kosele. mam velky problem zohnat normalnu nech nevyzeram ako porcelanova babika - sama cipka a masicka a volanik
dadinkamaminka, 15. 12. 2017, 22.31
Ja mam kalhotky, kdyz to dostanu. Obycejny, stary A pak mam hezky, s krajeckama a tanga A ty si beru, kdyz jdu ven nebo na svadeni pritele Jen nechapu, proc se vam za to smeji? Vzdyt je to normalni u zensky
Mygara, 14. 12. 2017, 10.56
Mám ho rozdělené, třeba když jdu na borůvky?
Žofinka, 14. 12. 2017, 8.25
Já ano??, kdekoliv mě může klepnout
Petra Schoberová, 14. 12. 2017, 6.37
pěkné třídění proč ne
k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2017, 21.46
No asi to neřeším, ale nemám žádné vyslovené ošklivé
Anna K., 13. 12. 2017, 20.40
Já brazilky nesnáším, buď ať je ta prdel zakrytá celá nebo vůbec
:-D tak takhle jsem nikdy nepřemýšlela, mám několik obyčejných kalhotek, žádné krajky, žádné tanga apod. prostě normálka a jelikož jsem od přírody hubeňour tak musím nakupovat v dětským takže mám s obrázkama chudák manžel ale nic nikdy neřekl jen zakroutí hlavou,oči v sloup a směje se. Noční košilku mám s včelkou Májou
Anna K., 13. 12. 2017, 19.57
Já mám jedny s koťátkama a bylo to málem na rozvod
k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2017, 21.49
Dětské kalhoty jsou roztomilé náhodou, ale je to vtipné