Takko overal

zobrazeno 1503×

Vložil(a): jitkamety, 7. 7. 2017 17.39

Ahoj maminky,ktere jste byly ted v Takku,chci se zeptat jestli jste tam nezahledly tento overal a kolik stál?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

mattonka, 27. 4. 2018, 14.51

Ahoj, overal vypadá moc hezky, je takový veselý, na léto jako dělaný. Ale ten jsem v Takku také neviděla. Já si vyhlídla jeden od zn. Cellbes, dost mě nadchnul, tak si ho asi koupím. Overaly moc ráda nosím a hledala jsem nějaký barevnější, mají většinou jen jednobarevné v tmavých barvách.

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.10

Nezahlédla jsem ho, ale něco podobného měli v Lidlu

Žofinka

Žofinka, 25. 7. 2017, 6.59

neviděla a si by mě ani nezaujal, nejsem na overaly

Mygara

Mygara, 22. 7. 2017, 7.28

já tam poslední dobou ani nebyla

Fuga

Fuga, 20. 7. 2017, 19.28

tak ten jsem neviděla

Lenča Pešková, 9. 7. 2017, 20.17

Tak v tom obchode jsem nikdy nebyla?

jitkamety

jitkamety, 9. 7. 2017, 20.43

Tak to musite napravit maji tam opravdu nadherne kousky jak pro maminku tak pro miminko

Lenča Pešková, 9. 7. 2017, 20.56

V jake cenove relaci?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 7. 2017, 20.17

Zrovna tenhle obchod moc levný není, není to styl Kiku nebo pepca ale spíš C&A

jitkamety

jitkamety, 11. 7. 2017, 20.32

No neni to nejlevnejsi obchod ale kdyz jsou slevy tak to stoji za to

annahb, 9. 7. 2017, 17.09

no pěkný opravdu je škoda že mám takko z ruky

sestricka1989, 8. 7. 2017, 20.57

Chodím do taka často ale neviděla jsem ji tam je moc hezky

patricia077

patricia077, 8. 7. 2017, 20.30

Do Takka chodím celkem často ale tohle jsem neviděla

jitka46

jitka46, 7. 7. 2017, 23.45

Ten je moc krásný, půjdu se na něj podívat

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů