Tepláky?
Vložil(a): Teryk92, 6. 10. 2020 18.53
Maminky můžete poradit kde sehnat normální/pohodlné tepláky? Vypadám jak bezdomovec....
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
mikka27, 10. 10. 2020, 16.33
Mám z Tchibo a jsou kvalitní, pohodlné.
WeruskaSK, 7. 10. 2020, 21.47
ja kupujem na tchibo online shope, perfektne su, som velmi spokojna, nadherne strihy a materialy maju
WeruskaSK, 9. 10. 2020, 10.33
ano, teraz som si kupila vetrovku prechodnu, vzdy sa tam da nieco najst
LucieS, 7. 10. 2020, 20.54
V H&M je určitě mají.
Adrianita, 7. 10. 2020, 11.47
Záleží, jestli na doma nebo ven. Pěkné má Jakomama nebo Danielle handmade. Tepláky šije hodně švadlen i pro dospělé. ?
patricia077, 7. 10. 2020, 11.50
Tj fakt že se teď hodně šijí roušky i tepláky ?
patricia077, 7. 10. 2020, 7.58
Různě Lidl možná já spíš kupuji na netu nebo nosím doma pohodlné kalhoty haremky apod
patricia077, 7. 10. 2020, 11.49
Taky mám takové rifle ?tlustá prosím tě ?
Lenourecek, 6. 10. 2020, 21.23
Naposledy jsem před lety objednávala v Tchibu, jejich oblečení se mi moc líbí
patricia077, 7. 10. 2020, 7.59
Tchibo má kvalitní věci taky tam nakupuji a tepláky jsem občas koupila i v Kiku ale tj nic moc
Lenourecek, 8. 10. 2020, 22.09
Mám pocit, že z Kiku moc dlouho nevydrží. Dobrá cena, ale kvalita už je horší
patricia077, 7. 10. 2020, 11.50
Vrátit to můžeš vždycky
Lenourecek, 8. 10. 2020, 22.09
Jojo, je tam i možnost vrácení A zrovna doma nosím jedny, které mám už roky. Krásně drží tvar a vypadají pořád moc hezky
Adrianita, 7. 10. 2020, 11.48
Já naposledy ulovila rifle z Tchiba v sekáči, jako nové a za 100 Kč.
To se minule podařilo mámě. Krásné rifle - včetně visačky - za 100,-. Byl na stehně maličký flíček - vzala to takovou tou škrabkou na paty. Byly už předtím místama děrované nebo jako by prodřené, takže nikdo nic nepozná. Hlavně vypadají fakt kvalitně. Taky bych chtěla takové štěstí
Lenourecek, 8. 10. 2020, 22.12
Jo a tepláky ze sekáče jsou také super. Většinou, když se někam do sekáče dostanu, tak mají výprodej a kus je třeba za 50 nebo za 30 Kč A mikiny na doma tam také moc ráda kupuji