Tepláky?

zobrazeno 1450×

Vložil(a): Teryk92, 6. 10. 2020 18.53

Maminky můžete poradit kde sehnat normální/pohodlné tepláky? Vypadám jak bezdomovec....

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Verullis, 28. 4. 2021, 23.06

Tepláky jsou super na doma, ale ne do města atd …. Pro mě jsou třeba pohodlné i džíny, ale to samozřejmě záleží . Dlouho jsem neměla tak pohodlné džíny jako teď, chce to hledat jak jsem zjistila protože každá značka je má úplně jiné

Teryk92, 1. 5. 2021, 19.34

Já teda upřímně ráda nosím džíny i doma - ale přesně jak píšeš - musí být pohodlné. Když příjde nějaká nečekaná návštěva tak si připadám i líp. Ale možná je to i tím, že prostě slušivé a hezké tepláky nemám. V teplákách bych do města nebo krámu nikdy nešla

LauraI, 2. 5. 2021, 22.25

Jakou značku džínů nosíš ?

Verullis, 3. 5. 2021, 21.40

Zamilovala jsem se do značky KanCan, mají fakt parádní modely a perfektně sedí, jsou fakt pohodlné a nikde se mi nezařezávají

LauraI, 4. 5. 2021, 17.45

Jaké mají modely a střihy ? Kde je vůbec mají ?

Minnie, 14. 10. 2020, 22.52

Kupuju v Lidlu, Kik, Pepco...

mikka27

mikka27, 10. 10. 2020, 16.33

Mám z Tchibo a jsou kvalitní, pohodlné.

Evka2, 8. 10. 2020, 17.47

Já měla naposledy z Lidlu. Objednávala jsem na netu. To vrácení mi pak příjde jednoduší než na pokladně.

WeruskaSK

WeruskaSK, 7. 10. 2020, 21.47

ja kupujem na tchibo online shope, perfektne su, som velmi spokojna, nadherne strihy a materialy maju

Teryk92, 8. 10. 2020, 8.28

Tak na to už fakt musím mrknout. Tchibo už si tu chválilo víc maminek.

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 10. 2020, 10.33

ano, teraz som si kupila vetrovku prechodnu, vzdy sa tam da nieco najst

LucieS

LucieS, 7. 10. 2020, 20.54

V H&M je určitě mají.

Teryk92, 8. 10. 2020, 8.29

Mrknu se, děkuji

snany, 7. 10. 2020, 18.12

Muž i syn má tepláky z HM, ale myslím, že si tam vyberou i ženy.

Teryk92, 8. 10. 2020, 8.29

Mrknu se, děkuji

Adrianita

Adrianita, 7. 10. 2020, 11.47

Záleží, jestli na doma nebo ven. Pěkné má Jakomama nebo Danielle handmade. Tepláky šije hodně švadlen i pro dospělé. ?

patricia077

patricia077, 7. 10. 2020, 11.50

Tj fakt že se teď hodně šijí roušky i tepláky ?

patricia077

patricia077, 7. 10. 2020, 7.58

Různě Lidl možná já spíš kupuji na netu nebo nosím doma pohodlné kalhoty haremky apod

Teryk92, 7. 10. 2020, 10.17

Haremky jsem nikdy neměla. Já bych v tom asi vypadala tlustá Ale pohodlí především to ano. Všechny pohodlné (měla jsem dokonce i jedny velice pohodlné rifle) už jsou v dezolátním stavu.

patricia077

patricia077, 7. 10. 2020, 11.49

Taky mám takové rifle ?tlustá prosím tě ?

Lenourecek, 6. 10. 2020, 21.23

Naposledy jsem před lety objednávala v Tchibu, jejich oblečení se mi moc líbí

patricia077

patricia077, 7. 10. 2020, 7.59

Tchibo má kvalitní věci taky tam nakupuji a tepláky jsem občas koupila i v Kiku ale tj nic moc

Lenourecek, 8. 10. 2020, 22.09

Mám pocit, že z Kiku moc dlouho nevydrží. Dobrá cena, ale kvalita už je horší

Teryk92, 7. 10. 2020, 10.12

Dá se to pak vrátit(když objednám na netu)?

patricia077

patricia077, 7. 10. 2020, 11.50

Vrátit to můžeš vždycky

Lenourecek, 8. 10. 2020, 22.09

Jojo, je tam i možnost vrácení A zrovna doma nosím jedny, které mám už roky. Krásně drží tvar a vypadají pořád moc hezky

Adrianita

Adrianita, 7. 10. 2020, 11.48

Já naposledy ulovila rifle z Tchiba v sekáči, jako nové a za 100 Kč.

Teryk92, 7. 10. 2020, 14.05

To se minule podařilo mámě. Krásné rifle - včetně visačky - za 100,-. Byl na stehně maličký flíček - vzala to takovou tou škrabkou na paty. Byly už předtím místama děrované nebo jako by prodřené, takže nikdo nic nepozná. Hlavně vypadají fakt kvalitně. Taky bych chtěla takové štěstí

Lenourecek, 8. 10. 2020, 22.12

Jo a tepláky ze sekáče jsou také super. Většinou, když se někam do sekáče dostanu, tak mají výprodej a kus je třeba za 50 nebo za 30 Kč A mikiny na doma tam také moc ráda kupuji

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů