umělé nehty nebo spíše přírodní..?

zobrazeno 2956×

Vložil(a): patricia077, 18. 5. 2017 9.59

V poslední době se mi neustále lámou nehty, jednak asi nemám dostatek vitamínů, i když se snažím denně ovoce, zeleninu, ale asi má vliv i kojení a jednak furt něco uklízím a nesnáším gumové rukavice..při zkoušce prstýnku na svatbu pohled na ulámané nehty (i když zapilované) nic moc, kámoška co mne bude líčit snad, tak dělá i nehty, ale do umělých fakt jít nechci, spíš uvažuji o nějakém bezbarvém či přírodním laku, nějaké hezké jemné manikúře..co vy a nehty celkově? Na svatbu řešily jste?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

nikolava, 21. 5. 2017, 15.31

Mám krátké a přírodní, ani nelakuji

Cherrynka, 19. 5. 2017, 21.45

Já mám přírodní, hodně mě je baví lakovat. Ale mám je hodně lámavé a proto mě štve, že nemůžu mít dlouhé. Uvažuju nad umělými

patricia077

patricia077, 20. 5. 2017, 9.07

myslíte i doma na md?

Cherrynka, 20. 5. 2017, 11.09

ano

patricia077

patricia077, 20. 5. 2017, 15.29

rodinka

rodinka, 18. 5. 2017, 22.24

Ja mam umele a jsem moc spokojena.Na svatbu jsem mela takove

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 8.36

moc hezké, já už včera pokukovala že si nějaké koupím ale asi bych měla problém se pak i obléct do šatů zatím jsem dala tu výživu a je to trochu lepší

Kikinka30, 19. 5. 2017, 9.17

Ty jsou ,me by jen vadily s mimcem bych to nedala....

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 9.19

no mě právě s dětmi taky asi ne..a hlavně bych se nedostala ani do šatů což mi dělá problém i teď bez nehtů myslím do svatebek

rodinka

rodinka, 19. 5. 2017, 10.09

Do satu se stejne nebudete oblekat sama,tak aspon ty nalepovaci by byly pekne

rodinka

rodinka, 19. 5. 2017, 10.08

Dekuji ale dala,je to o zvyku znam spostu maminek co je maji,delka zalezi jen na vas jakou zvolite

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 11.21

mě to nešlo ani za svobodna a strojit se budu nejspíš sama jak to teď vidím jeje

Cherrynka, 19. 5. 2017, 21.49

Mě se moc líbí dlouhé, ale mám z nich strach, že to s nimi nebudu umět

Cherrynka, 19. 5. 2017, 21.48

To vůbec nevadí, spíš je to výhoda Nelámou se, jsou pevné

Cherrynka, 19. 5. 2017, 21.46

Taky uvažuji na umělýma.. hlavně ted na léto, kdy budu chodit k vodě a jdou vidět víc, než v zimě

Čertice, 18. 5. 2017, 21.38

Mě se umělé nehty vůbec nelíbí zkus zachránit svoje

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 8.37

zkouším zkouším ale včera jsem si dala výživu a syn mne nenechal v klidu ani než zaschla

Cherrynka, 19. 5. 2017, 21.49

To znám proto se lakuju zásadně večer

Aliisha

Aliisha, 18. 5. 2017, 20.54

Za mě gelové a ani umělé ne. Vypadá to divně. Nechte si přírodní

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 8.37

kdybych měla hezké tak neváhám kámoška si dala jen hezký neutrální lak a bylo to fajn ale já je mám fakt zničené když se mi zlobí tak až v lůžku

Aliisha

Aliisha, 19. 5. 2017, 20.02

Tak to je nepříjemné

Cherrynka, 19. 5. 2017, 21.51

Mě trápí i záděry, což mě děsí víc. Přitom si ymslím, že vitamínů mám dost

Cherrynka, 19. 5. 2017, 21.50

Taky mám přírodní, ale jsou moc tenké a lámavé, že to vypadá hnusně... musím denně lakovat...

patricia077

patricia077, 20. 5. 2017, 9.08

Blankasiro, 18. 5. 2017, 20.45

dříve jsem byla proti gelovým, ale teď už je nosím 5 let a jsem moc spokojená. Nechávám si na svoje přírodní dávat gel aby se nelámaly a já se o ně ty 2-3 týdny nemusela vůbec starat

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 8.38

a máte takové ty kratší ne?

Blankasiro, 19. 5. 2017, 10.47

ANo kulaté a kratší

Cherrynka, 19. 5. 2017, 21.51

Ty jsou pěkné .)

Jana82

Jana82, 18. 5. 2017, 20.44

Nikdy jsem neměla umělé nehty a ani mě to nikdy nelákalo, vůbec se mi to nelíbí. Nechala bych si udělat francouzskou manikúru.

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 8.38

ta se mi líbí ale s dětmi a neustálým mácháním ve vodě nic moc njn názory jsou tu různé jak vidím

Žofinka

Žofinka, 18. 5. 2017, 20.15

na svatbu jsem pořešila, nechala si dorůst své vlastní a nalakovala bezbarvým lakem, toť vše

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 8.39

kéž by se mi nelámaly a udělám to taky tak

benca, 18. 5. 2017, 18.14

gelove mi znicili nechty, pouzivam od eveline 8 v 1 bezfarebny lak a krasne zdrave nechty alebo vyzivujuci olejcek od scholu

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 8.39

jj kámošce zničili umělé řasy i ty její to samé nehty asi záleží no...

Cherrynka, 19. 5. 2017, 21.52

Tak o řasách jsme nikdy neuvažovala.... měla bych pořád strach, že mi někde visí

patricia077

patricia077, 20. 5. 2017, 9.09

ono je to hezké ale pak

Janna, 18. 5. 2017, 15.00

Na svatbu jsem si nechala udělat gelové nehty. A byla jsem ráda, protože to na některých fotkách bylo dost vidět Ale potom už jsem si je doplnit nenechala a jen jsem je zpilovala a nechala odrůst. Potom jsem měla nehty pěkně hnusný a chvíli to trvalo, než byly zase o.k.

patricia077

patricia077, 18. 5. 2017, 15.04

no právě

Cherrynka, 19. 5. 2017, 21.52

Já měla umělé asi před pěti lety a po odstanění je to fakt děs...

patricia077

patricia077, 20. 5. 2017, 9.09

no právě

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů