Vánoce na krku, aneb co pořizujete pro své ratolesti

zobrazeno 1099×

Vložil(a): Iveta Záborcová, 26. 11. 2015 22.07

Maminky poraďte, co pro dítka, malé jsou dva, nemám téměř žádnou inspiraci, jelikož má za sebou narozeniny i svátek v listopadu, spoustu už toho dostala :-(

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 17. 8. 2021, 13.52

U nás máme rádi puzzle nebo pexeso

Mygara

Mygara, 18. 1. 2018, 19.22

kočárek a panenka, duplo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 19.39

U nás to v 19 měsících jistí dřevěné kostky, lepolera a lego duplo

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 8.49

obrázkové domino

ivka1981, 6. 12. 2015, 16.28

když byly synkovi dva, řešili jsme to stavebnicí,knížkou, měl rád puzzle, sice to bylo věkově taky až od tří let, ale poradil si s tím. Dneska je toho opravdu hodně, ale musí se vybírat podle toho, co dítko baví. Dcerce bdou dva příští rok, tak také budu přemýšlet, protože toho bude mít hodně po starším.

mckvak, 4. 12. 2015, 14.11

Kocarek, kuchynka s doplnky? Spousta panenek ma k sobe ruzne doplnky. Houpaci konik

Itany, 3. 12. 2015, 15.02

pro malého je mu rok a pul to bude nejaka stavebnice a auticka.. Verunce už je 6 tak to budou nejake zkrašlovací studia a vyrobny náramku atd...

nikolava, 1. 12. 2015, 14.16

Jojo, taky bych koupila knížku, panenku, hry pro nejmenší, maxi puzzle, různý skládačky, lego duplo atd

Kristy Sim

Kristy Sim, 29. 11. 2015, 11.53

Dcerka je lednová =) aspoň svátek jsme ji vybrali v červenci =) Dostane Lego Duplo, dřevěnou stavebnici, magický písek, krájecí dřevěnou zeleninu, omalovánky, knížky, 4 dřevěné kostky s jednoduchým obrázkem, aby mohla skládat obrázek, Memino, dřevěné pexeso,... je toho opravdu hodně, ale člověk k tomu musí sednout případně projít obchody a vybrat, co by se hodilo. Doporučuji se většinu dívat na věk 3 roky, protože 2 roky nenapíšou skoro na žádnou adekvátní hru či zábavu a pak zvážit dle schopností a dovedností dítěte. Já jsem dcerce koupila ještě takové barevné hříbky, ze kterých se skládají obrázky, ale to je pak na hraní pod dohledem rodičů a také uvážení, zda dítě nedává už takové věci do pusy.

Minnie, 27. 11. 2015, 19.26

Naše starší dcera je narozena koncem listopadu a svátek má 21.prosince takže chápu hlavně záleží na dítěti co ho baví... U nás už v tomto věku udělalo radost oblečení s oblíbenou postavou, pak bych doporučila pohádkové knížky, stavebnice, co třeba bob na sníh pokud už nemá?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů