Vietnamci

zobrazeno 1075×

Vložil(a): dadinkamaminka, 4. 7. 2017 16.32

Mamky, zajimalo by me, zda nekdo nakupuje kosmetiku (hlavne tu dekorativni) u vietnamcu a jak jste s ni spokojene? Porad chodim kolem, maji toho hrozne moc, ale nejak se toho bojim :-D

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Marusk

Marusk, 21. 10. 2017, 13.39

Zrovna tam bych to nikdy nekoupila. Radeji si priplatim.

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.24

Nekupuji, jen značkové - to se nekupuje tak často tak proč nekoupit v akci třeba v Rossmanu.

Žofinka

Žofinka, 25. 7. 2017, 7.44

nekupuji, bojím se, že bych se osypala

Mygara

Mygara, 21. 7. 2017, 8.54

nakupuji tam kde co, ale kosmetiku jsem nezkoušela

Mygara

Mygara, 21. 7. 2017, 8.54

nakupuji tam kde co, ale kosmetiku jsem nezkoušela

Fuga

Fuga, 18. 7. 2017, 7.08

já tam koupila jen tužky na oči, abych namalovala dítě na maškarní a přežil bez úhony

annicka

annicka, 10. 7. 2017, 23.59

nene,neberu,zkusila jsem par laku,ale kvalitou nic moc, da se v drogerce nebo objednat za dobre penize a mate zaruku kvality.

Janako

Janako, 7. 7. 2017, 23.02

To jsem tam nikdy nekupovala.

nikolava, 7. 7. 2017, 13.06

Já se nelíčím, ale u větví bych to nikdy nekoupila:)

Leňulka, 6. 7. 2017, 21.50

nepoužívám, já se nelíčím. Ale kupuji u vietnamců normálně sprcháče, šampony apod. a v pohodě stejně jako když to koupím jinde za dráž

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů