Žehlička REMINGTON
Vložil(a): jitkamety, 1. 2. 2018 18.35
Ahoj maminky,které máte žehličku od značky REMINGTON,jaké máte zkusenosti?jsou dobré?jste spokojené?(konkrétně viz.foto)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
esterka228, 22. 2. 2024, 17.15
Ahoj holky, poraďte žehličku, co máte doma prosím. Dívala jsem se na různý recenze, ale je jich tolik, nevím kterou vybrat. Nejlépe nějakou dražší, lepší, co neničí vlasy.
Mygara, 2. 2. 2018, 16.36
vůbec žehličku nepoužívám
rodinka, 2. 2. 2018, 6.31
Od tehle značky mám ale jinou a jsem sní moc spokojená,drží několik let.Ještě mám fén a ten je taky super Tuto znáčku určitě doporučuju,kvalita a životnost výrobků je výborná.
Adrianita, 1. 2. 2018, 21.44
Já zehlim jen prádlo