Žehlička REMINGTON

zobrazeno 1080×

Vložil(a): jitkamety, 1. 2. 2018 18.35

Ahoj maminky,které máte žehličku od značky REMINGTON,jaké máte zkusenosti?jsou dobré?jste spokojené?(konkrétně viz.foto)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

esterka228, 22. 2. 2024, 17.15

Ahoj holky, poraďte žehličku, co máte doma prosím. Dívala jsem se na různý recenze, ale je jich tolik, nevím kterou vybrat. Nejlépe nějakou dražší, lepší, co neničí vlasy.

Minnie, 2. 2. 2018, 19.39

Tuhle neznám a vlasy mám jak hřebíky

Gabill, 2. 2. 2018, 18.25

Mám inú značku, ale odkedy mám žehličku, tak už vlasy len žehlím. Účes je hotový za 5 minúť a dobre drží.

Mygara

Mygara, 2. 2. 2018, 16.36

vůbec žehličku nepoužívám

Jarka mmm, 2. 2. 2018, 9.14

Mám jen pidi na ofinu,co jsem dřív měla. Jinak mám vlasy jak spagety

Zdeňka S., 2. 2. 2018, 8.18

Já nemám žádnou , na ty moje tvrdé rovné vlasy ji nepotřebuju

snany, 2. 2. 2018, 7.02

Mám stejnou značku, jen jiný typ, ale už nepoužívám. Funguje tak jak fungovat má.

rodinka

rodinka, 2. 2. 2018, 6.31

Od tehle značky mám ale jinou a jsem sní moc spokojená,drží několik let.Ještě mám fén a ten je taky super Tuto znáčku určitě doporučuju,kvalita a životnost výrobků je výborná.

KackaPJ, 1. 2. 2018, 23.10

Zrovna nedavno jsem koupila. Za 800 ideál.

Adrianita

Adrianita, 1. 2. 2018, 21.44

Já zehlim jen prádlo

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů