Sterilizátor do mikrovlnné trouby

zobrazeno 1787×

Vložil(a): Jarka mmm, 5. 2. 2017 21.08

Zdravím :), co si myslíte o sterilizátorech do mikrovlnné trouby? Když pominu to, že je to teoreticky zbytečné, když se dá vyvářet...Jde mi o to, že mikrovlnka neni právě zdravá na ohřev jídla. Co to udělá s těma plastama? Ono se vlastně ani moc nedoporučuje ohřívat v mikrovlnce ani v plastech k tomu určených...Takže vlastně strkat tam třeba dudlík do sterilizátoru asi taky nebude žádná hitparáda co?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 12.23

já nic nesterilizovala, nebylo to potřeba

BajcaG@seznam.cz

[email protected], 29. 10. 2017, 19.36

Používala jsem, cca do půl roku dítěte a pak v době, kdy byl chlapeček nemocný (dudlíky, odsávačka)... nechala jsem si proplatit pojišťovnou, jinak mi to příjde jako takový “nadstandart” když se dá vyvařit ve vodě...ale zase máte jistotu, že mikrovlnka se vám včas vypne nebo zahlásí...

Kikinka30, 5. 4. 2017, 18.48

No nastesti mikrovlnku vubec nemame,ty vlny jsou hodne skodlive pro mimca

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 12.19

no, určitě bude sterilní, ale ten plast, to se mi taky nelíbí. Osobně ho do mikrovlnky nestrkám

nikolava, 7. 2. 2017, 20.44

Měli jsem láhev od MAM, do které se nalila voda a dalo se to jen tak do mikrovlnky s tím, že se sama sterilizuje. Raději jsem to vyvařila klasicky v hrnci

Leňulka, 7. 2. 2017, 15.54

nepořizovala jsem za mě je to fakt zbytečnost, já vždycky všechno vyvářela není to takový problém

Pavla H., 7. 2. 2017, 9.20

Mám a jsem moc spokojená Odsávám,takže alespoň trochu mi to ušetří čas za mne velká spokojenost

vendy.z, 7. 2. 2017, 6.59

Bezva věc, používám do teď co už nepotřebuji na lahvičky. Steriluji si třeba sklenky na domácí jogurt.

Aliisha

Aliisha, 6. 2. 2017, 21.05

ZA mě zbytečnost. Vyvařuji v hrnci a je to v pohodě.

Martaaa

Martaaa, 6. 2. 2017, 15.35

Sterilizátor do mikrovlnky mi přijde zbytečný. Jen chci napsat názor na fakt, že mikrovlnka je škodlivá. Manžel i švagr (oba ve vývojářském průmyslu) nad tím vždycky jen kroutí hlavou, že jediný výzkum neprokázal škodlivost mikrovln. Vysvětlovali mi to z fyzikálního hlediska, ale to bych tady napsala slohovku (a ani nevím, jestli dobře )

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů