Kde sháníte pro děti zimní výbavu na hory (lyže, helmy, boty...)

zobrazeno 3040×

Vložil(a): nocken, 26. 11. 2017 18.40

Dcera už dorostla do lyžařského věku, tak by mě zajímalo, kde a jak jste sháněli lyžařskou výbavu. Já velmi uvažuji o zapůjčení vybavení na celou sezónu, kdy třeba lze boty vyměnit i v průběhu apod. Máte zkušenost?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Barborita, 5. 12. 2022, 21.08

Nezapomeňte také na kvalitní funkční oblečení Aby to děti bavilo, potřebují být v teple. Se zmrzlýma nohama moc paráda na lyžích neudělají

kamilenka, 7. 12. 2022, 14.02

cauky, mas doporuceni na nejake takove obleceni? ja sama mam vecne zmrzle nohy a celkove je mi porad zima a moje deti to maji asi po mne

Barborita, 8. 12. 2022, 13.28

Doporučuji českou značku Baridiwear. Mají eshop, podívej se, jen kvalitní oblečení. A jestli máš problém se zmrzlýma nohama, tak nezapomeň hodit do košíku ponožky

kamilenka, 9. 12. 2022, 12.31

tak to je skvely, dekuju za doporuceni...vecer bude jezisek radit...

Jarmilka, 16. 11. 2021, 22.28

My to s mužem řešíme přes půjčovnu až dcera bude o něco větší a vybavení jí nějakou dobu vydrží, tak jí nějakou výbavičku koupíme

Olla, 20. 11. 2021, 16.02

Na kolik to tak v těch půjčovnách přijde ?

Cherrynka, 30. 11. 2017, 11.47

Tak nás to ještě zatím nečeká

Lenourecek, 28. 11. 2017, 22.18

Zatím na to máme čas, kluci jsou malí, ale o něčem takovém jsem nikdy nepřemýšlela. Možná, to opravdu stojí za úvahu. Jsem zvědavá na zkušenosti ostatních

Lenča Pešková, 27. 11. 2017, 11.34

Tak nás čekají zatím jen boby tak jsem zvědavá jak se jí zo bude líbit.?

Cherrynka, 30. 11. 2017, 11.48

Jééé, taky se těším letos se synem na bobování

patricia077

patricia077, 27. 11. 2017, 9.14

Půjčujeme ať už v půjčovně nebo od známých...

nocken, 27. 11. 2017, 9.03

Ano, dcera právě loni lyžovala "na zkoušku" 2x, tak to jsme vždycky půjčili na ten čas. V téhle sezónně už teď vím, že pojedeme minimálně 2x na týden a na pár dní ještě před svátky. Našla jsem půjčovnu v Praze, kde nám půjčí i teď v listopadu za 1590,- a vrácení je až do konce května. Tak to mi přišlo jako moc dobrá nabídka. Jinde se většinou cena zvyšovala podle měsíce, kdy bylo vypůjčeno. Takže třeba v září bylo půjčení až o 500 levnější než v listopadu. Jinak bych určitě vybírala bazarové, ještě to mohou holky podědit po sobě.

Zdeňka S., 27. 11. 2017, 8.16

Ještě jsme nikde lyžovat nebyli, ale letos uvažujeme o tom , že jestli se někam dostaneme, tak si půjčíme aby si to mohla vyzkoušet .

jitkamety

jitkamety, 27. 11. 2017, 7.24

Muzete sehnat ruzdne v bazarech...my si pujcujeme v pujcovne

nocken, 27. 11. 2017, 9.10

No právě, já si myslím, že to pro mě bude jednodušší to půjčit, protože než něco vyberu, teď třeba boty mi pošlou poštou a ono jí to pak nebude. Na druhou stranu, mohu postupně využít pro obě dcery.

Fuga

Fuga, 27. 11. 2017, 5.43

my si na ten týden vždy půjčíme, a kydž náhodou pak ještě jedeme na víkend, tak také

nocken, 27. 11. 2017, 9.08

Taky záleží asi na ceně. A půjčujete ještě doma nebo až tam, kde pobýváte?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů