Achjo,ta zácpa :(

zobrazeno 3051×

Vložil(a): dadinkamaminka, 14. 11. 2017 16.54

Mamci, tak jsem se synem dnes skoncila na Bulovce s akutni bolesti bricha. 3 dny nebyl na 'velke'. Dali mu 2 cipky a pak jsem tam hodinu cekala nez se vykadi :-( chudacek muj malej :-( Uz ho nechci videt nikdy takhle trpet a tak jsem se rozhodla, ze zacnu se zdravou stravou, ale jako uplne zdravou. Nesmi bilou mouku, sladkosti ani banany, jelikoz takove jidlo zpusobuje zacpu. Ted budu 3 dny zavadet glycerinove cipky a pak mu mam koupit Duphalac sirup a davat mu ho kazdy den preventivne. Mate nekdo zkusenost s timto pripravkem? A ted proc jsem zalozila tuhle diskusi, muzete mi prosim poradit se sestavenim jidelnicku? Co by mel jist ? Kdyz nemuze nic z bile mouku? Ja nemam zadne napady. Prosim klidne i o odkazy na recepty nebo cokoliv, co by nam pomohlo. Dam to pak nejak dohromady a naplanuju jidlo na cely tyden... Predem moc diky. Jsem vystresovana z toho vseho...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Dajikaaa, 2. 7. 2021, 19.35

Holky, jsem moc ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. Psát jsem původně nechtěla, ale nakonec jo... Podělím se se zkušeností... Já jsem zácpou trpěla moc! Ale díky tomu simplebiotixu jsem zase spokojená. Nemám žádné problémy. A děkuji všem za doporučení!

Eliiika85, 29. 9. 2021, 22.11

Jojo, tento doplněk stravy je naprosto senzační. Říkám, já ho beru už dlouho a fakt pravidelně. Jsem s ním spokojená a hlavně se cítím senzačně, a to je důležitý.

Misacek, 31. 1. 2022, 17.23

Ale fakt zkus probiotika Ta jsou super Jsou levnější a hlavně fakt pomáhají.

Soniiiciii, 30. 4. 2021, 10.56

Holky, po jaké době jste s tím simplebiotix pociťovaly změnu a úlevu?

Alexx, 30. 5. 2021, 7.49

Ahoj, tak já jsem si ten simplebiotix na rady koupila a musím říct, že super. Beru ho tak cca měsíc a jako musím říct, že se cítím fakt dobře. Střeva už mě netrápí.

Dajikaaa, 30. 7. 2021, 7.30

Hele, já jsem si koupila rovnou tu tříměsíční kuru, ale jako cítit lépe jsem se začala docela rychle po začátku užívání

jarcula, 25. 11. 2019, 22.41

Já bych doporučila na správné zažívání www.bion3.cz, krásně ho upraví.

vendy.z, 25. 11. 2017, 19.59

Já bych zkusila dietu SCD - kdy se vyloučí pšenice, složité škroby a laktóza - toto právě hodně zatěžuje střeva. Doporučuji stránku www.uzdravtesejidlem.cz - je tam hodně receptů a můžete i kontaktovat pana Kudrnu, aby Vám něco doporučil. BAnány jinak škodlivé na střeva nejsou - musí být jen hodně zralé a pak naopak pomáhají (nesmí mít ani na stopce kousek zelené).

Misska20, 15. 11. 2017, 17.29

My jsme tenhle problem take resily cca pred pul rokem- rokem (take jsem zde mela diskuzi) koupila jsem probiotika, hlidala aby hodne pil, nedavala jsem vubec banany...delala jsem ruzne smoothie (jabka, svestky, jahody) kdyz jsem nesehnala cerstve ovoce, tak jsem kupovala mrazene. kazdy den mel na svacinu jogurt, bud bily, nebo bily s ovocem. Obedy mel normalni a opravdu dostatek pohybu a zlepsilo se to

Katka

Katka, 15. 11. 2017, 16.41

Střevní peristaltiku rozhýbá i pohyb, dřepy dělají zázraky.

Žofinka

Žofinka, 15. 11. 2017, 9.55

úprava jjídelníčku a pitný režim je základ, víc neporadím

Fuga

Fuga, 15. 11. 2017, 9.31

duphalac stolici změkčí a dá se dávat dlouhodobě

Mygara

Mygara, 15. 11. 2017, 6.10

duphalac je v pohodě, není návykový, nevstřebává se.....

Gabill, 14. 11. 2017, 23.02

Synovec mal s tym problemy a odporucili mu jest lanove semienka. Tak vyskusajte, mozno pomozu.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů