Bolest bříška
Vložil(a): V007A, 11. 9. 2019 20.16
Mamky, má někdo stejnou zkušenost? Malá 5 let, od neděle bolest v oblasti pupíku, na pohotovosti odběr krve, prohmat bříška, nic nenašli. Pondělí dietní jídla, Hylak a espumisan podle doporučení, stejně bolesti, křeče. V úterý jsem šla za doktorkou, že se nic nezlepšilo, v moči nic, prohmat bříška. Podle doporučení opět stejně léky a dietka. Dnes opět křeče celý den nárazově, většinou po jídle i když nebylo mastné. Zkusila jsem dnes na doporučení lékárnice koupit ještě černé uhlí, taky žádné zlepšení. Nepřijde mi to už normální, má někdo stejnou zkušenost?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
petralak, 21. 9. 2019, 22.07
Já jako malá se bála plavání a už jen z toho stresu mě bolelo bříško....
petralak, 22. 9. 2019, 23.01
To je docela dlouho... na druhou stranu, když si na to vzpomenu ještě dnes mám stažené břicho.... fakt se tam s námi nemazali a já se bála vody... dnes plavání miluju, ale musel mě to naučit někdo jiný... držím palce, ať to zjistíte a bude snadná a rychlá léčba
Mygara, 16. 9. 2019, 11.00
Vůbec si nemyslím že jsi plašan může to něco být a nebo to může být taky jenom ze stresu ale těžko posoudit
Fuga, 13. 9. 2019, 18.41
Napadá mě překyselení žaludku a že se jí vrací žaludeční šťávy
Nebyla přetížená? Nebo neběhala moc? Já měla už podruhé neskutečné křeče, když sjem posilovala břicho, musela jsem na pohotovost na 2 injekce a břicho mě děsně bolelo dva dny, třetí den už méně. Ale taky jsem zvracela a měla průjem. tak jestli to nemůže být z přetížení třeba
Katka, 13. 9. 2019, 12.39
Pošlete moč na kultivaci a zjistěte CRP. Od toho bych se odrazila.
Katka, 13. 9. 2019, 20.38
V laboratoři se dělají základní parametry (bílkovina, krev - ano/ne) kultivace trvá min 3 dny a zjišťují se konkrétní bakterie a jejich množství ve vzorku. Takže pokud byla laboratoř na počkání, tak to nemohla být kultivace ;o) Někdy je moč zdánlivě v pořádku (papírek), ale na kultivaci se pak něco najde. Osobní zkušenost ;o) Krev v moči není normální stav a vzhledem k tomu, že dcera ještě nemenstruuje, tak bych tomu věnovala pozornost. Vzhledem k tomu, že to je zatím jediné vodítko...Slepák vyloučili?
Janako, 12. 9. 2019, 19.28
Napadá mě nějaká potravinová intolerance.
NiFee, 12. 9. 2019, 8.04
a nejaký test na parazity nerobili?
Eliška Kozlova, 11. 9. 2019, 20.22
To vypadá spíše na stresoveho původu, nejsou na ni kladené vyšší nároky ve školce, nebo nějakém kroužku, nebo problém s kamarády?
patricia077, 11. 9. 2019, 20.28
Taky mne to napadlo ale je ještě malá tak těžko říct
patricia077, 12. 9. 2019, 17.16
To je docela zvláštní, když ani nic nezjistili , u dětí jsem se s tím bez příčiny ještě nesetkala, u sebe teda ano, ale jako dospělý jedinec to je hlavně ze stresu...