Doporučuji přispět Maxikovi na léčbu a stát se tak součástí něčeho velkého a krásného. Já už přispěla, a co vy?
Vložil(a): Evka2, 7. 3. 2020 21.16
Dnes mě ve zprávách rozbrečela reportáž o Maxíkovi. Má čas je do svých druhých narozenin. Je to asi tím, že mám stejně starého chlapečka, který se Maxíkovi docela i podobá. Od té doby, co jsem máma snáším všechny špatné příběhy dětí hrozně těžko. Nechápu proč se něco takového musí dít dětem. Příběh mě opravdu dojal a proto jsem se rozhodla zde založit diskuzi a jeho příběh ještě trošku rozšířit. Snad se ona obrovská částka podaří vybrat. https://www.pribehmaxika.cz/jak-muzete-pomoci?fbclid=IwAR2uBct5w8nOxHoSq4H5AS4abZjDzDmCjT4njBNz7e6Vkhi4V3Ckla6yXVQ https://www.facebook.com/PribehMaxika/ https://www.extra.cz/pomozte-zachranit-maxika-z-ostravy-potrebuje-lek-v-hodnote-milionu
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Eliška Kozlova, 10. 3. 2020, 9.35
Na Maxika se to podařilo vybrat, mám z toho radost; ale teď ještě ty další děti ... Snad bude časem lék víc a víc dostupnější a levnější ...
Eliška Kozlova, 8. 3. 2020, 22.56
L.janicka.l, 8. 3. 2020, 20.48
Poslední dobou je to všude a je smutné, že zdravotní pojišťovny na to nepřispívají. Tak snad se vybere
Eliška Kozlova, 7. 3. 2020, 23.17
Už dávno i Oliverovi. Irituje mě, ale že se musí skládat obyčejný dělný lid a ne farmaceutické firmy a pojišťovny, ale těm by chybělo na milionové odměny SMA je šílená choroba. V první sérii (nebo druhé) "4 v tom" byla holčička "starší sourozenec" s touhle chorobou, byla naprosto kouzelná, bohužel zemřela tuším na selhání plic, jako většina (spíše všechny) děti s touhle Dg. Když ukazovali záběry z Vánoc s tím že vědí že jsou poslední, bulela jsem jako želva
Teď s tím lékem je to trochu lepší. Jeden kluk z vejsky má dcerku taky se sma a teda věnovali se ji neuvěřitelně hodně a doufali a dělali vše proto, aby se dožila léku. Teď uz “chodí” do školy. Její rodice se porad neuvěřitelně snazej, berou ji na hory, k moři a funguji víc, než mnozí rodice. Včera byl v hyde parku a říkal, zde před lékem museli byt neustále ve střehu (24/7), teď s tím lékem je to o trochu lepší...Takže nějaký naděje jsou, ovšem vyléčit se ro neda. A čím dřív se přijde na diagnózu, tím lip, takže on bojuje za novorozeneckej screening. Mmch měl s sebou i Bóžu a byla k nezastavení ?.