Neštovice a zůstatkové flíčky
Vložil(a): Estrela113, 30. 11. 2014 21.53
Děti prodělaly neštovice, po odloupnutí stroupků jim zůstaly hnědé flíčky, které nemizí. Čím jste mazali a kdy flíčky zmizely? Doktorka mi sice říkala, že flíčky můžou přetrvat i do léta a že pak máme hodně mazat opalovacím krémem, ale nečekala jsem, že by zůstalo těch flíčků tolik a tak vybarvené. Jaká je vaše zkušenost?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 1. 2018, 6.14
opravdu časem zmizí, ale ta ochrana před sluncem je důležitá
Mygara, 26. 7. 2017, 14.25
časem zmizí, ale hlavně ten opalovák, protože neštovice jsou vlastně malé jizvy
k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.29
Zmizely nakonec ty flíčky a co pomohlo?
Fuga, 19. 11. 2016, 10.36
mazat Hemagelem nebo Flamigelem, aby nevznikly jizvy, pak by tam byly světlé fleky časem
jitka46, 25. 5. 2016, 11.45
myslím, že časem zmizí