Nosní hygiena
Vložil(a): BeruskaaK, 16. 7. 2019 22.08
Ahoj všem, prosím o tip na nosní hygienu pro miminka. Malou často trápí nachlazení a už je to dost protivné, jelikož pak vůbec nemůže spinkat a nevyspané dětičky všichni známe :-D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 22. 7. 2019, 7.57
Také jsem dávala případně mořskou vodu do nosu
Ketris, 19. 7. 2019, 12.47
Libenar - je fakt skvely
Janako, 17. 7. 2019, 16.20
Malému strikam mořskou vodu přímo pro miminka.Muze se použít i mateřské mléko.
patricia077, 17. 7. 2019, 10.58
Taky jsem dělala co už tu bylo napsáno mateřské mléko nastříkat nebo mořská voda určená od narození
k.o.r.i.n.e.k, 17. 7. 2019, 18.37
Mamka tenkrát koukala proč dávám synovi mateřské mléko do nosu ?
patricia077, 17. 7. 2019, 21.39
Radí to ale i v porodnici
Adrianita, 17. 7. 2019, 8.31
Jestli jen "chrochtá" a je kojená, tak to není nachlazení. Nebo, jak se to projevuje? Já taky stříkala mateřské mléko do nosu. Při opravdu zelené nebo zadní rýmě jsem použila odsávačku a mořskou vodu v kapkách.