Nosní hygiena

zobrazeno 1097×

Vložil(a): BeruskaaK, 16. 7. 2019 22.08

Ahoj všem, prosím o tip na nosní hygienu pro miminka. Malou často trápí nachlazení a už je to dost protivné, jelikož pak vůbec nemůže spinkat a nevyspané dětičky všichni známe :-D

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Saruskass, 25. 7. 2019, 19.53

Souhlas se sterimarem, kupuji už několikátý rok a pořád spokojenost. Pro naši domácnost sázka na jistotu.

Fuga

Fuga, 22. 7. 2019, 7.57

Také jsem dávala případně mořskou vodu do nosu

Ketris

Ketris, 19. 7. 2019, 12.47

Libenar - je fakt skvely

Olivacekk, 19. 7. 2019, 9.57

To máme doma neustále… Kubík pak probrečí celou noc a další den je mrzutej, že to víc nejde a přitom za to nijak nemůže.

Teryk92, 18. 7. 2019, 20.12

Používáme Libenar. Doporučila nám ho doktorka.

Zdeňka S., 18. 7. 2019, 18.50

Používla jsem Libenar. a když fakt nemohli vůbec dýchat tak Nasivin kapy pro novorozence

Janako

Janako, 17. 7. 2019, 16.20

Malému strikam mořskou vodu přímo pro miminka.Muze se použít i mateřské mléko.

snany, 17. 7. 2019, 15.03

Mořská voda ve spreji, jsou různé značky (defakto je to jedno)

patricia077

patricia077, 17. 7. 2019, 10.58

Taky jsem dělala co už tu bylo napsáno mateřské mléko nastříkat nebo mořská voda určená od narození

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 7. 2019, 18.37

Mamka tenkrát koukala proč dávám synovi mateřské mléko do nosu ?

patricia077

patricia077, 17. 7. 2019, 21.39

Radí to ale i v porodnici

Adrianita

Adrianita, 17. 7. 2019, 8.31

Jestli jen "chrochtá" a je kojená, tak to není nachlazení. Nebo, jak se to projevuje? Já taky stříkala mateřské mléko do nosu. Při opravdu zelené nebo zadní rýmě jsem použila odsávačku a mořskou vodu v kapkách.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů