Oční voda
Vložil(a): Adrianita, 10. 1. 2018 15.48
Ahoj, dcerce se přes noc zalepily oči, trochu jsem jí to opláchla heřmánkovým čajem. Koukala jsem, že mám doma oční vodu s kyselinou boritou. Je třeba pro výplach očí ředit? Díky za rady.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 11. 1. 2018, 17.20
už jí není potřeba ředit
Janako, 11. 1. 2018, 10.57
Neredi se, take jsem dceri vyplachovala oci jako miminku a pomohlo.
Fuga, 11. 1. 2018, 5.50
ne, už se neředí, je to přímo uzpůsobené do oka
Mygara, 11. 1. 2018, 5.31
to je připravené rovnou k použití
k.o.r.i.n.e.k, 10. 1. 2018, 22.11
Neředí se a pokud ji máš otevřenou tak bych ji nepoužívala
Adrianita, 10. 1. 2018, 22.25
Nee, ještě není otevřená.
k.o.r.i.n.e.k, 10. 1. 2018, 22.37
Tak ti je dobře. Já ji měla jen jednou jinak používám ocu flash nebo jak se to jmenuje
Janako, 11. 1. 2018, 10.56
Ano, to take pouzivame, ale nevim, jestli to slouzi primo k vyplachu.jednou mi to doporucili i na ocnim.
Furciferka, 10. 1. 2018, 23.28
Nedávno jsem kupovala jednu, která se dá používat až 2 měsíce po otevření. Takže asi záleží na typu.
k.o.r.i.n.e.k, 13. 1. 2018, 20.13
Tak běžně to má člověk doma déle než jen dva měsíce po otevření
Lenourecek, 10. 1. 2018, 22.08
Neředila bych, pokud to není uvedeno v příbalovém letáku