Slzný kanálek
Vložil(a): Janna, 2. 9. 2019 21.53
Máte někdo zkušenost s ucpaným nebo zúženým slzným kanálkem u dětí? Dcera má jeden zúžený a nechce se mně na oční, tak ještě vyčkáváme, jestli se to nezlepší. Masírujeme slzný kanálek, kapeme... Máte nějaké zkušenosti, co by mohlo zabrat?? A na očním by jí ho asi hned proplachovali, co?? Dííky.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 27. 9. 2019, 10.37
Mleko pomaha..
L.janicka.l, 5. 9. 2019, 20.03
O mleku jsem take slysela, ale zkusenosti nemam
Katka, 4. 9. 2019, 18.45
Do půl roku je šance, že se to spraví. Byli jsme na pruplachu, nebolí, je to rychle a od té doby klid.
Katka, 5. 9. 2019, 13.19
Jj, dítě place, že je znehybnene, jinak je to rychlá procedura a v náručí se pak dítě hned zklidní.
Fuga, 4. 9. 2019, 5.59
Většinou se doporučuje nechat prošťouchnout do dvou měsíců věku aby nedošlo k deformaci ale osobní zkušenost nemám
Katka, 5. 9. 2019, 13.21
Ne, kanálky rostou a rozšiřují se, tak je šance, že se to vyřeší samo. V zahraničí nikdo dítěti neproplachuje dříve než v 1 roce. Jen tady se posílají novorozenci ?my jsme byli v 10 m.