Vodní kýla

zobrazeno 1359×

Vložil(a): lazna, 4. 10. 2015 15.14

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s vodní kýlou? Syn jí má od narození. Budou mu tři měsíce. Děkuji

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 10.20

synovec ji měl a nakonec musel na operaci, ale pokud není veliká, tak se nechává dítě do 1 roku v klidu

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 14.59

pokud není obrovská, tak se čeká a většinou se do roka vstřebá

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 10.28

my byli na operaci v 5ti měsících, protože se mu vůbec nezmenšovala, ale teď je ok. Akorát po té narkźe pořád brečel.

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.51

Tak to vůbec neznám! Držím pěsti!

mckvak, 6. 10. 2015, 13.44

Vodni kyla? To se musim podivat tenhle termin vubec neznam

dasza, 4. 10. 2015, 18.20

Syn ma os narozeni vyrvanou pupecni a ted ma 4r a nic s tim nedelame;) este je cas.jen ji sledujem ab nerostla

Katka

Katka, 4. 10. 2015, 17.56

Jaký je rozdíl mezi vodní a normální? Já znám jen břišní a tříselnou

lazna, 4. 10. 2015, 19.26

Tuto kylu má na jedny straně varlat. Doktorka říkala, že by měl jít na operaci. Zda se mě to brzo. Budou mu teprve tři měsíce.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů