Vodní kýla
Vložil(a): lazna, 4. 10. 2015 15.14
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s vodní kýlou? Syn jí má od narození. Budou mu tři měsíce. Děkuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 3. 2018, 10.20
synovec ji měl a nakonec musel na operaci, ale pokud není veliká, tak se nechává dítě do 1 roku v klidu
Mygara, 22. 1. 2018, 14.59
pokud není obrovská, tak se čeká a většinou se do roka vstřebá
Fuga, 24. 11. 2016, 10.28
my byli na operaci v 5ti měsících, protože se mu vůbec nezmenšovala, ale teď je ok. Akorát po té narkźe pořád brečel.
Katka, 4. 10. 2015, 17.56
Jaký je rozdíl mezi vodní a normální? Já znám jen břišní a tříselnou