Zase ta viróza
Vložil(a): Zlata1, 23. 4. 2017 13.25
Tak aby toho nebylo málo, tak sotva jsme se dostali z jedné virozy, z kašle a rýmy a střevní virozy, tak tu máme zase další virózu. Dcera celou noc prozvracela a ten průjem, chudák, už ji to trápí a je z toho špatná, ke všemu teploty. Proč to musí potkat zrovna nas ? Pořád je to něco, když ne rýma a kašel, tak tohle. Dá se vůbec něco dělat aby sečtou už neopakovalo? Já sama nevím, ani to z čeho to najednou má. Že by to litalo ve vzduchu? Fakt už nevím. Raději bych trpěla já než vidět jak trpí ona.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
No a ke všemu jsem to teď chytila i já. Vysoké horečky, zvracení, zimnice, průjem. Opravdu, pěkný a k tomu poslouchat jak přítel si nemůže vzít volno protože musí do práce. A co já?? Jak se jako mám postarat o děti, když mi je strašně zlé a mám vysoké horečky a je mi zima?? Někdy si rikam, že můj přítel je baterky a nezodpovědný. Co kdybych někde v bytě omdlela a co potom? Práce je asi pro něj důležitější než postarat se o rodinu.
Žofinka, 27. 4. 2017, 13.00
je to pořád dokola a počasí tomu rozhodně přeje
k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 8.11
Když je po nemoci, bohužel snadno chytne další, teď je toho všude pořád dost co tak v okolí koukám
k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 8.11
To je pravda u nás teď řádí neštovice a pořád má někdo rýmu něbo něco takového
Adrianita, 24. 4. 2017, 11.33
Musím zaklepat, ale naštěstí jsme zdraví. Ať jsou i vaše děti brzy zdravé!
Mygara, 24. 4. 2017, 8.24
všude je to stejné, jedno skončí, druhé začne
u nás teď taky sotva dcera oslavila rok tak furt něco, předtím nikdy neměla ani rýmu, teď od února už 2x rýma, 2x kašel, zánět hrtanu, zánět spojivek, průjem do toho jí rostou 4stoličky naráz a podle všeho to má právě od těch zubů. Říkala dr, že to je normální když rostou zuby tak tělo blbne a chytí kde co lítá a ty děti se v tom tak plácaj z jednoho do druhého
pouzarovaj, 23. 4. 2017, 20.59
jj, to je pořád něco..My se takhle trápily od Vánoc do února - lehla jedna, lehla druhá, rýma, kašel, týden ok a zase něco dalšího... Jinak mně holky od Velikonoc kašlou a mají rýmu...
Fuga, 23. 4. 2017, 20.58
není to jen u vás, manžel měl průjem, od něj to chytl malý, neuběhl ani týden a zase rýma a kašel, a opět oba