Angličtina pro nejmenší - přínos, nebo zbytečnost?

zobrazeno 1285×

Vloženo: 19. 1. 2015 15.01

Má výuka angličtiny pro nejmenší děti smysl? Co se dnes na trhu nabízí?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

ano kluci mi do aj chodí od školky.

Minnie, 18. 8. 2020, 13.14

S angličtinou začala nejstarší dcera až rok před nástupem na základku, ve školce je kroužek angličtiny pro předškoláky. Můj názor je, že ať se nejdříve děti naučí pořádně mateřský jazyk a až pak jiné.

Jana22, 24. 4. 2020, 13.14

A to se jste si sama vymýšlela?

Sophia, 21. 4. 2020, 21.31

Zdravím, děti musejí také chtít, moji dceru to moc bavilo, učily jsme se totiž formou hry.

Jana22, 19. 4. 2020, 15.57

Zdravím maminky v jakém věku jste začali s učením angličtiny svých dětí?

Žofinka

Žofinka, 3. 7. 2018, 12.28

Podle mě to smysl má vodstate kdykoliv

Mygara

Mygara, 30. 3. 2017, 20.35

tedy tak malé dítě by mě nenapadlo dát na cizí jazyk

Fuga

Fuga, 7. 2. 2017, 10.12

angličtina je dobrá věc, taky se na ní chystáme, ale nejdřive ješte pocvičíme logopedii v češtině Ale na to mají odborníci taky různý názor, jestli dítě s vadou výslovnosti dát hned na cizí jazyk

klárka, 20. 12. 2016, 11.50

Nemyslím si, že by to u dětí byla zbytečnost. Dcera se učí základní věci už od školky a jde jí to. Je to taková nenásilná a zábavná forma. A myslím, že v současné době a i té pozdější bude velké plus mluvit skvěle anglicky. Od manžela bratr třeba díky tomu dělal v dubai v tom největším obchoďáku na světě manažera prodejny...nevydržel tam jen díky tomu, že se chtěl vrátit domů. Každopádně velkou roli v tom hrála angličtina, jinak by to tam ani nevzali. Líbí se mi ta angličtina bez biflování, přemýšlím, že bych ho dceři objednala na další procvičování, Já si aspoň nějaké věci taky opráším

Ivan Bielik, 13. 11. 2016, 8.26

Ahoj ja by som deťom okrem púšťania rozprávok v angličtine a podobných vecí, vyskúšal dať tento program www.anglictina-bez-biflovani.cz/video-anglictina-pro-deti, je to fajn vec na doma a nie len pre deti ale aj dospelí si tam nájdu niečo pre seba. A ináč pokiaľ by sa dieťa nejakým spôsobom nechcel učiť jazyk, tak by som ho do toho nenútil a povedal, že keď bude chcieť tak sa ho naučí ľavou zadnou

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů