Angličtina pro nejmenší - přínos, nebo zbytečnost?
Vloženo: 19. 1. 2015 15.01
Má výuka angličtiny pro nejmenší děti smysl? Co se dnes na trhu nabízí?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 17. 1. 2021, 14.06
ano kluci mi do aj chodí od školky.
Žofinka, 3. 7. 2018, 12.28
Podle mě to smysl má vodstate kdykoliv
Mygara, 30. 3. 2017, 20.35
tedy tak malé dítě by mě nenapadlo dát na cizí jazyk
Fuga, 7. 2. 2017, 10.12
angličtina je dobrá věc, taky se na ní chystáme, ale nejdřive ješte pocvičíme logopedii v češtině Ale na to mají odborníci taky různý názor, jestli dítě s vadou výslovnosti dát hned na cizí jazyk
Nemyslím si, že by to u dětí byla zbytečnost. Dcera se učí základní věci už od školky a jde jí to. Je to taková nenásilná a zábavná forma. A myslím, že v současné době a i té pozdější bude velké plus mluvit skvěle anglicky. Od manžela bratr třeba díky tomu dělal v dubai v tom největším obchoďáku na světě manažera prodejny...nevydržel tam jen díky tomu, že se chtěl vrátit domů. Každopádně velkou roli v tom hrála angličtina, jinak by to tam ani nevzali. Líbí se mi ta angličtina bez biflování, přemýšlím, že bych ho dceři objednala na další procvičování, Já si aspoň nějaké věci taky opráším
Ivan Bielik, 13. 11. 2016, 8.26
Ahoj ja by som deťom okrem púšťania rozprávok v angličtine a podobných vecí, vyskúšal dať tento program www.anglictina-bez-biflovani.cz/video-anglictina-pro-deti, je to fajn vec na doma a nie len pre deti ale aj dospelí si tam nájdu niečo pre seba. A ináč pokiaľ by sa dieťa nejakým spôsobom nechcel učiť jazyk, tak by som ho do toho nenútil a povedal, že keď bude chcieť tak sa ho naučí ľavou zadnou