Bezový sirup

zobrazeno 650×

Vloženo: 9. 6. 2016 20.57

Domácí BEZOVKA ...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Jjirinka, 28. 11. 2022, 18.25

Můj nejoblíbenější sirup

Janulinka, 9. 9. 2022, 21.39

Letos jsem dělala podobný recept a super

Fun, 18. 7. 2021, 7.53

Moje detstvi?

WeruskaSK

WeruskaSK, 13. 3. 2021, 14.45

baza nam uz rastie na dvore, tak snad raz bude aj sirup, nas oblubeny

Úča, 8. 12. 2020, 22.26

Bezový sirup miluji , ale sama jsem ještě nezkoušela .

nancy, 18. 11. 2020, 17.53

Moje babička dělala bezový sirup, já zatím ne.

Trendyterka

Trendyterka, 27. 8. 2019, 0.04

Moc dobrý a osvěžující

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2019, 19.13

Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané

mirka244, 13. 6. 2018, 15.31

děláme každý rok a super je v zimě do čaje a přidávame ještě kyselinu sorbovu nebo Hassu(kupuju v coopu) aby dlouho vydržel

Monuli, 18. 3. 2018, 22.04

Dělá mamka,chutná nám,lepší než ty kupované

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů