Bunker nasej princeznej

zobrazeno 612×

Vloženo: 20. 9. 2017 13.47

Bunkre zboznujeme:) staviame ich kazdodenne...ale mat uz taky staly by bolo skvele:)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

jako malá jsem bunkry milovala kluci si bunkry,bohužel nedělají.

Úča, 22. 11. 2020, 10.44

Jo tak bunkry jsou u nás častou zábavou ...hrozně rády je staví a nerady bourají

mikjana, 18. 4. 2020, 21.13

Tak toto se dětem líbí.

Žofinka

Žofinka, 19. 4. 2018, 6.53

Ten je super

Tinka1993, 12. 12. 2017, 4.38

Bunkry sú super

Zdeňka S., 24. 9. 2017, 13.02

Bunkry jsou super, taky nějaké pořád stavíme

jitkamety

jitkamety, 24. 9. 2017, 8.48

Tak takovy bunkr bych taky chtela s dcerou taky stavime

Aliisha

Aliisha, 23. 9. 2017, 19.58

Taky je stavíme. Syn miluje bunkry a jiné schovky

Fuga

Fuga, 21. 9. 2017, 17.16

je moc hezký a vypadá pohodlně .-)

Denisa Salačová, 21. 9. 2017, 11.38

Otázka pro nás stvořena... V létě jsme s dětmi postavily bunkr u babičky na zahrádce. Stačilo nám k tomu pár klacků a hřebíků bohužel mě ale nenapadlo vyfotit. Doma ale taky jeden máme.. Když nestavíme z přikrývek a polštářů postavíme látkový stan ( slouží nám na hraní) malý 18 m bunkry a schovávačky naprosto zbožňuje.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů