Bunker nasej princeznej
Vloženo: 20. 9. 2017 13.47
Bunkre zboznujeme:) staviame ich kazdodenne...ale mat uz taky staly by bolo skvele:)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 5. 2. 2021, 16.59
jako malá jsem bunkry milovala kluci si bunkry,bohužel nedělají.
Žofinka, 19. 4. 2018, 6.53
Ten je super
jitkamety, 24. 9. 2017, 8.48
Tak takovy bunkr bych taky chtela s dcerou taky stavime
Aliisha, 23. 9. 2017, 19.58
Taky je stavíme. Syn miluje bunkry a jiné schovky
Fuga, 21. 9. 2017, 17.16
je moc hezký a vypadá pohodlně .-)
Denisa Salačová, 21. 9. 2017, 11.38
Otázka pro nás stvořena... V létě jsme s dětmi postavily bunkr u babičky na zahrádce. Stačilo nám k tomu pár klacků a hřebíků bohužel mě ale nenapadlo vyfotit. Doma ale taky jeden máme.. Když nestavíme z přikrývek a polštářů postavíme látkový stan ( slouží nám na hraní) malý 18 m bunkry a schovávačky naprosto zbožňuje.