Bylinkové pohlazení po porodu

zobrazeno 546×

Vloženo: 3. 5. 2017 9.42

poopis

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Minnie, 21. 9. 2021, 20.32

Maliník jsem pila jako čaj před porodem.

maliník jsem používala před porodem,ale nevěděla jsem,že se používá i po porodu

Žofinka

Žofinka, 7. 6. 2018, 15.16

Bylinky mám na neduhy moc ráda

Zdeňka S., 24. 5. 2018, 17.44

Díky za nové informace, budou se hodit

mckvak, 1. 7. 2017, 13.07

Super clanek, doplnime znalosti

Mygara

Mygara, 30. 6. 2017, 10.58

nevěděla jsem, že se maliník používá i po porodu

jitka46

jitka46, 17. 6. 2017, 21.42

bylinky jsou nejlepší, za mě hlavně meduňka

martinazab, 31. 5. 2017, 13.09

Medovku pouzivam stale. Rastie mi na zahradke

Adrianita

Adrianita, 21. 5. 2017, 19.35

Na knížku se kouknu Malin máme dost, mohla bych natrhat lístky.

Blankasiro, 21. 5. 2017, 11.38

Knížku máme doma a je opravdu inspirativní, letos jsem založila bylinkovou zahrádku ve velkém. Už se těším na léto jak bude celá krásně vonět

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů