Bylinkové pohlazení po porodu
Vloženo: 3. 5. 2017 9.42
poopis
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 8. 1. 2021, 14.18
maliník jsem používala před porodem,ale nevěděla jsem,že se používá i po porodu
Žofinka, 7. 6. 2018, 15.16
Bylinky mám na neduhy moc ráda
Mygara, 30. 6. 2017, 10.58
nevěděla jsem, že se maliník používá i po porodu
jitka46, 17. 6. 2017, 21.42
bylinky jsou nejlepší, za mě hlavně meduňka
martinazab, 31. 5. 2017, 13.09
Medovku pouzivam stale. Rastie mi na zahradke
Adrianita, 21. 5. 2017, 19.35
Na knížku se kouknu Malin máme dost, mohla bych natrhat lístky.
Blankasiro, 21. 5. 2017, 11.38
Knížku máme doma a je opravdu inspirativní, letos jsem založila bylinkovou zahrádku ve velkém. Už se těším na léto jak bude celá krásně vonět