Čím Ježíšek udělal největší radost?

zobrazeno 998×

Vložil(a): Teryk92, 26. 12. 2020 10.14

Pochlubte se, které dárečky pod stromečkem udělaly opravdu radost. Dětem ale i vám.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Eliiika85, 25. 1. 2021, 11.44

Manžel měl letos největší radost z chilli... Jako věděla jsem, že bude rád, ale že bude mít až takovou radost, to jsem nečekala Takže tak

Zdeňka S., 14. 1. 2021, 10.31

My jsme dostali elektrický gril. Rozbalili jsme ho a byl rozbitý, takže reklamace

Pavla T., 4. 1. 2021, 23.12

Já si letos přála chytré hodinky a dostala jsme je a navíc bezdrátové sluchátka. Překvapení to nebylo, ale jsem moooc šťastná. Teď už nemusím běhat s mobilem v kapse. Často si s manželem drahé dárky nekupujeme... na narozeniny jen kytku a bonbošku nebo si zajdeme na rande (máme narozky týden po sobě). Největší překvapení jsem měla před 2 lety, když mi dal k Vánocům overlok (šicí stroj) . Ten rok jsem měla 30tiny a slíbený romantický wellness pobyt... no ale místo wellnessu mi udělal dítě? takže že sauny a výřivek nic nebylo?. Spojil tedy narozeninový a vánoční dar, tenkrát jsem to ani ve snu nečekala! Nádhera ?... Samozřejmě to dítě

Leen, 3. 1. 2021, 22.27

Dětem nejvíce motorka a kočárek, a mě vlastně nic, protože jsem dostala to co jsem nechtěla.

Nikoll, 2. 1. 2021, 18.15

Velkou radost mi udělala zimní bunda, kterou jsem si objednala v řijnu, manžel mi jí zabavil a dal k Vánocům ale teda obří radost mě i manželovi udělala moje maminka - jsme mega fanatici Harry Potter a k Vánocům jsme dostali celou kolekci knih limitované vydání k 20. výročí <3 to bylo překvapení, ale naprosto úžasné

V007A, 29. 12. 2020, 18.53

Já jsem si sama zařídila kabelku, pyžamo, fén - co si obstarám, to mi udělá největší radost, většinou mě překvapení zklamou. A opět nezklamala tchýně, která mému manželovi nadělila trenky, které noci důchodci a které koupila i tchánovi. To už jsem se neudržela a prohlásila, že jsou fakt sexy. Nejhorší, že na to budu muset koukat doma, protože manžel chodí jenom v trenkách.

Teryk92, 29. 12. 2020, 19.37

Tak to mám podobně. Překvapení většinou zklamou.... Také už si raději kupuji vše sama a nebo dostanou přesné instrukce. Je mi vždy hrozně líto těch peněz, když dostanu nějakou blbost nebo nepotřebnou věc. Přitom jsou i drobnosti do pár korun, které by mě potěšily více.

Jarka mmm, 30. 12. 2020, 9.48

Mám to stejně. Raději dam přesné instrukce . Ikdyz mi parkrat překvapeni udělalo radost, tak většinou ne.

patricia077

patricia077, 30. 12. 2020, 13.05

Trenky moc sexy nikdy nejsou, teda můj osobní názor, ale ne každý chlap rád nosí boxerky, ale můj malý kluk jo

L.janicka.l

L.janicka.l, 29. 12. 2020, 14.39

Me asi nejvic potesila kniha, kterou jsem si koupila, chtela jsem ji az v lednu ale kdyz jsem zjistila, ze je temer vyprodana a jen par kusu po kramech musela jsem 22. na lov

Teryk92, 29. 12. 2020, 17.44

Jakou knihu??

L.janicka.l

L.janicka.l, 30. 12. 2020, 8.43

Rada unikam do jinych svetu, tak od jedne oblíbene autorky, pulmesicni mesto

AliTero, 28. 12. 2020, 10.41

Já mám konečně novou kabelku

Katka

Katka, 29. 12. 2020, 9.42

I já, ale pro jistotu jsem vybírala sama.

Teryk92, 29. 12. 2020, 17.44

To je jistota

Katka

Katka, 29. 12. 2020, 18.25

Mně se totiž nelíbí jednobarevné kabelky a těch je většina.

vendilka3, 27. 12. 2020, 20.44

Já mám největší radost ze zahradnických nůžek. Už se těším na jaro

Teryk92, 29. 12. 2020, 19.38

Nůžky jsme také dostali

Minnie, 27. 12. 2020, 19.44

Ježíšek se letos zbláznil a dostala jsem poukaz do autoškoly na slupinu B ?? takže konečně budu mít řidičák když to klapne. Pak mě potěšil fitness náramek a nová peněženka, kuchyňský robot, no letos to bylo bohaté. Manželovi jsem sehnala dárkovou bedýnku s chilli produkty, modely aut co sbírá, hrneček na kávu co je černý a po nalití horké vody se objeví fotky... Děti tradičně kupu dárků, syn veliký Lena jeřáb z Dráčiku, autíčka, traktory a tak, to je pro něj top. Holky dostaly hry, knížky, kreativní sady (výroba magnetek, tetování co si sami vytvoří atd), mladší dostala příslušenství pro Baby Annabelle a Baby Born, starší kolečkové brusle... hodný jsme letos byli ??

patricia077

patricia077, 27. 12. 2020, 20.18

Tak to držím palec já teď po dvaceti letech řídím a rovnou automat na to jsem nebyla zvyklá ale je to pohodlné ?

Minnie, 27. 12. 2020, 22.38

Díky ? já o řidičáku asi tak 10 let mluvila, ale pořád se ne a ne dokopat. Tak teď to mám jistý ? Moje teta taky začala letos řídit po asi 20 letech, a taky automat. Zvykla si rychle, prý už by manuál nechtěla.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů