Čím natierať bradavky
Vložil(a): Tenderka, 27. 3. 2017 7.57
Čím natierate bradavky po kojení? Na trhu veľa zmývateľných aj nezmývateľných mastičiek, mne sa najviac osvedčilo po každom kojení vytlačiť kvapku mlieka, natrieť a nechať uschnúť a nič nemám popraskané ani boľavé. Veď nadarmo sa nehovorí, že materské mlieko je zázrak a častokrát zahojí aj vyrážky na tváričke dieťatka.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 18. 9. 2017, 13.15
když byly problémy, tak zabralo právě mléko nebo bepanthen, jinak nepoužívám teď už nic
jitkamety, 24. 7. 2017, 9.56
To je opravdu zazrak! ja pouzivala bepanthen a taky dobry
baru86, 28. 4. 2017, 17.05
Mateřské mléko, jinak ze začátku párkrát krém na bradavky z DM.
Janako, 28. 3. 2017, 15.15
Mně na bolavé bradavky nepomáhá nic, vždy to časem odezní. Jinak jsem samozřejmě zkoušela Bepanthen a v porodnici mi doporučili hemagel.