Člověk, který mne porodil nemusí být vždy ten nej....
Vloženo: 23. 6. 2017 19.23
Moje biologická matka si titul matka ani nezaslouží za to ,co začala lidem kolem sebe dělat:-(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 7. 2. 2021, 17.04
ségra má radši mě,než naší mamku ♥
Žofinka, 19. 4. 2018, 20.13
Je to na hraně, každý by si možná zasloužil šanci
Janako, 5. 8. 2017, 0.06
A starala se o vas v detstvi nebo jak?
jitka46, 9. 7. 2017, 22.33
Je to smutné, hlavně pokud jde o rodinu.
Adrianita, 5. 7. 2017, 16.34
Neznám vaši minulost, jak se máma chovala dříve, jaké jste měla dětství.. Chápu, že ten tlak je nepříjemný, na druhou stranu vaše matka je evidentně ta, která má problém. Určitě není tak zlá, spíš zoufalá, možná psychicky nemocná. Možná by pomohlo si k ní najít cestu, pomoci jí, umožnit ji vidět vnoučata.
Aliisha, 29. 6. 2017, 20.33
To je tedy šílené
Fuga, 28. 6. 2017, 20.02
každý máme jiný pohled na svět a opravdu nedokážu posoudit, zda vaše maminka potřebuje pomoc odborníka, každá mince má 2 strany, ale její chování je opravdu zvláštní
Mygara, 26. 6. 2017, 20.58
potřebuje pomoc odborníka a asi ji potřebovala už dávno