Co jíst na podzim, abyste nepřibrali a přitom se zahřáli
Vloženo: 24. 10. 2015 13.19
podzim
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 23. 12. 2018, 21.06
Vzásadě souhlas, akorát mi přijde, že se zpravidla nedoporučuje tropické ovoce v zimě právě proto, že ochlazuje, a tam by patřily i banány, avokádo, kokos, datle, mango, papája - výše vyjmenované, které se v článku doporučují, že ano, takže babo raď
Žofinka, 20. 5. 2018, 10.19
Já jím také vše a vždy
Katerina Hrstková, 17. 12. 2017, 7.27
U nás se nejvíc ji polévky - husté. I můj syn 23 měsíců je miluje.
Martaaa, 6. 12. 2017, 7.38
K našim klimatickým podmínkám jablíčka patří