Co jíst na podzim, abyste nepřibrali a přitom se zahřáli

zobrazeno 526×

Vloženo: 24. 10. 2015 13.19

podzim

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 17. 11. 2019, 20.22

na podzim jím hodně zeleniny, hlavně tepelně upravené

ROMA-Z, 30. 12. 2018, 22.38

Polévky k večeři na podzim milujeme a i hodně je vařím

Marusk

Marusk, 23. 12. 2018, 21.06

Vzásadě souhlas, akorát mi přijde, že se zpravidla nedoporučuje tropické ovoce v zimě právě proto, že ochlazuje, a tam by patřily i banány, avokádo, kokos, datle, mango, papája - výše vyjmenované, které se v článku doporučují, že ano, takže babo raď

Žofinka

Žofinka, 20. 5. 2018, 10.19

Já jím také vše a vždy

Minnie, 3. 1. 2018, 20.16

Po celý rok jíme na co máme chuť, klidně segedín v 30° vedrech a naopak zeleninový salát uprostřed zimy. Polévky milujeme, ty jsou u nás pořád

Katerina Hrstková, 17. 12. 2017, 7.27

U nás se nejvíc ji polévky - husté. I můj syn 23 měsíců je miluje.

Fun, 17. 12. 2017, 7.18

Polévky jsou nejlepsi v tomto obdobi?

Kikinka30, 15. 12. 2017, 17.49

Zajimave,neco si dam

Mildret, 8. 12. 2017, 8.39

Zajímavé , možná na tom něco bude ale vůbec bych to neřešila. Jíst se má všeho s mirou

Martaaa

Martaaa, 6. 12. 2017, 7.38

K našim klimatickým podmínkám jablíčka patří

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů