Co malého na zub?
Vložil(a): Adrianita, 23. 11. 2017 11.25
Zdravím, naše malá se sice jmenuje Emily, ale slavíme svátek na Emilii, tedy zítra. Vím, že je to jen svátek, ale napadlo mě, že by malá mohla zítra do školky donést něco na zub. Třeba sušené ovoce.. Nebo doporučujete něco jiného. Ve třídě je asi 25 dětí, všechny určitě nejsou ve školce. Napadá vás, jaké sušené ovoce bude chutnat i dětem, které na něj nejsou zvyklé, případně jaké množství?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.51
radsej nieco samostatne balene, ze kto nechce si zoberie domov
Marusk, 28. 2. 2018, 18.57
Zkusila bych treba susene merunky. Zdaji se mi takove univerzalni a mohly by chutnat vetsine nebo vsem detem. A moc se neupatlaji, jako treba od svestek, ktere mam taky rada. Jestli uz tedy neni po narozkach?? tak pristi rok...
Tvojekucharka, 3. 12. 2017, 10.54
Žofinka, 24. 11. 2017, 3.07
nikdy se nezavděčíte každému. A co to zkombinovat, pytlík bonbónů a i to ovoce?
Adrianita, 24. 11. 2017, 7.00
To ani není cílem, už máme připravené ovoce.
Adrianita, 24. 11. 2017, 18.11
Prý ano, každý si z tácku, který připravily učitelky mohl vzít 2 kousky po svačince. Děti měly jahody a meruňky. Naše malá si vybrala 2 jahůdky a 1 schovala pro mě do kapsáře.
Fuga, 24. 11. 2017, 2.19
no právě, někdo to vůbec nejí, našim dětem, které sušené ovoce jinak nejí, chutnají jablka a rozinky, na ostatní se tváří, že ne
Adrianita, 24. 11. 2017, 7.01
Vzala jsem mj ty jahody a jsou moc dobre.
Adrianita, 24. 11. 2017, 7.02
Ani čerstvé?
Aliisha, 23. 11. 2017, 20.42
Co mrazem sušené ococe?
k.o.r.i.n.e.k, 23. 11. 2017, 22.15
To já osobně oceňuji nejvíc, ale mám zkušenost, že to spousta dětí nechce, jelikož je to kyselejší
Adrianita, 24. 11. 2017, 7.02
To u nás nikde neprodávají, musela bych objednat.
Aliisha, 24. 11. 2017, 18.42
Mixit ovoce mají i v dm drogerce
Adrianita, 24. 11. 2017, 18.47
U nás je jen Top a Teta..