Co s našimi nejmenšími, když je venku ošklivě?

zobrazeno 1076×

Vloženo: 23. 11. 2016 10.02

Dlouhým procházkám venku už odzvonilo, hřiště jsou studená a prádná. Jak v takovém čase zabavit naše nejmenší? Přinášíme pár tipů na doma, a pár tipů kam vyrazit, když chcete změnit prostředí.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Evka2, 17. 12. 2021, 19.06

Hezký článek. Ještě že máme zahradu.

Minnie, 19. 1. 2021, 20.29

Děláme všechno možné. Vaříme, pečeme, vyrábíme přáníčka oslavencům v rodině, malujeme, lepíme, stavíme kostky, puzzle... Milujeme společenské hry... A taky se rádi zachumláme do dek, já a manžel s kávou, děti s horkou čokoládou, a koukáme na pohádky.

mazlit se,mazlit se a mazlit ♥

Žofinka

Žofinka, 22. 6. 2018, 13.57

Pořídila jsem učící věž, tak vaří o 106

Kris, 3. 11. 2017, 18.01

Zatím ještě počasí celkem přeje vycházkám, kaluže jsou nejlepší zábavou :D Potíž trochu nastává, když odpadne maminka a marodí Ale i to se dá zvládnout - hážeme doma balonem, stavíme koleje, kreslíme ( tedy maminka u všeho sedí a 22m raubířka pobíhá a nosí ) A když je líp, pečeme spolu o stošest

mckvak, 5. 7. 2017, 16.06

Kdyz neprsi moc jdeme ven s plastenkou - kaluze jssou top! A jinak se snazime zabavovat jak to jde. Ale par inspiraci jsem z clanku nacerpala, tak super

martinazab, 1. 6. 2017, 10.30

Moj syn so mnou velmi rad pecie.

Kikinka30, 16. 4. 2017, 18.47

Děkujeme za dobre tipy

Mygara

Mygara, 19. 3. 2017, 19.59

díky za pěkné typy, my máme možnost jít i do tělocvičny, kde se děti vyběhají a vyřádí

Fuga

Fuga, 16. 2. 2017, 14.53

díky za tipy, už je ta zima dlouhá a syna ty procházky moc neberou, nejraději venku něco kutí. takže když mrzne nemo je sníh, tak je to lepší než bahno Plavat chodíme také a doma ho poslední dobou chytlo kreslení, ale společenské hry vedou

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů