Co s našimi nejmenšími, když je venku ošklivě?
Vloženo: 23. 11. 2016 10.02
Dlouhým procházkám venku už odzvonilo, hřiště jsou studená a prádná. Jak v takovém čase zabavit naše nejmenší? Přinášíme pár tipů na doma, a pár tipů kam vyrazit, když chcete změnit prostředí.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 9. 1. 2021, 12.12
mazlit se,mazlit se a mazlit ♥
Žofinka, 22. 6. 2018, 13.57
Pořídila jsem učící věž, tak vaří o 106
Zatím ještě počasí celkem přeje vycházkám, kaluže jsou nejlepší zábavou :D Potíž trochu nastává, když odpadne maminka a marodí Ale i to se dá zvládnout - hážeme doma balonem, stavíme koleje, kreslíme ( tedy maminka u všeho sedí a 22m raubířka pobíhá a nosí ) A když je líp, pečeme spolu o stošest
martinazab, 1. 6. 2017, 10.30
Moj syn so mnou velmi rad pecie.
Mygara, 19. 3. 2017, 19.59
díky za pěkné typy, my máme možnost jít i do tělocvičny, kde se děti vyběhají a vyřádí
Fuga, 16. 2. 2017, 14.53
díky za tipy, už je ta zima dlouhá a syna ty procházky moc neberou, nejraději venku něco kutí. takže když mrzne nemo je sníh, tak je to lepší než bahno Plavat chodíme také a doma ho poslední dobou chytlo kreslení, ale společenské hry vedou