Čokoláda
Vložil(a): Lenča Pešková, 14. 11. 2016 19.42
Přiznejte se kdo jste závislá na čokoládě? nebo na čemkoliv sladkým? já se k tomu hrdě hlásím? a co je vaše nejoblíbenější? U mě vede nugát se sušených plodů?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 18. 4. 2017, 11.51
já také cokoliv sladkého, co je zrovna ve spíži
Adrianka12, 13. 1. 2017, 15.48
Miluju belgickou čokoládu nejlepší. Tady www.coko-raut.cz
Lusesita25, 23. 11. 2016, 4.08
Ja taky. Třeba takova bila cokolada mnam.
Fuga, 15. 11. 2016, 20.25
hořká čokoláda v jakékoliv podobě
Jana82, 15. 11. 2016, 15.13
Mám moc ráda Toffifee
Lenča Pešková, 15. 11. 2016, 13.42
Já jim buď čokoládu nebo vajíčka. Asi začnu snášet čokoládový vajíčka? na velikonoce se budou hodit?
Na čokoládu až tak nejsem, dám si jednou za čas, třeba dvě kostičky. Nikdy jsem nesnědla celou tabulku. Jinak na sladký jsem hodně, mám ráda různé buchty a koláčky. Každý den si s manželem dáme něco sladkého, třeba tvarohový koláček. Snažím se vybírat méně sladké varianty - mák, tvaroh.