Čtvrtý trimestr aneb období prvních měsíců po porodu
Vloženo: 23. 1. 2020 22.02
Dle Harvey Karpa se miminko narodí až po uplynutí prvních 3 měsíců po porodu, tedy po čtvrtém trimestru.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Andrea Poliaková, 29. 9. 2022, 12.46
Dcérka byla náročná, tam jsem to řešila nošením v šátku, tatínek nosil v nosítku od Rischino, syna jsem nosila od narození automaticky a byla to pohoda.
Aneta Jiřičná Bendiková, 23. 12. 2020, 17.29
náročné jsem to měla u třetího syna,teď u čtvrtého je to taky spíše náročnější.
patricia077, 29. 1. 2020, 15.17
Řekla bych že u dcery, která byla první bylo vše daleko náročnější, jednak víc trpěla na bolesti bricha, měla špatné kyčle, Pavlíkovy třmeny, hrozila operace, takže i pro mne jako matku to bylo náročné, bezesne noci náročné dny a navíc neměla jsem tolik informací kolik bych potřebovala i ohledně kojení atd...u syna už jsem byla více připravena pokud se to tak dá říct a bylo to víc v klidu ale je teda na mne podstatně fixovanejsi odmalička víc než dcera..