Čtvrtý trimestr aneb období prvních měsíců po porodu

zobrazeno 284×

Vloženo: 23. 1. 2020 22.02

Dle Harvey Karpa se miminko narodí až po uplynutí prvních 3 měsíců po porodu, tedy po čtvrtém trimestru.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Andrea Poliaková, 29. 9. 2022, 12.46

Dcérka byla náročná, tam jsem to řešila nošením v šátku, tatínek nosil v nosítku od Rischino, syna jsem nosila od narození automaticky a byla to pohoda.

Aneta Jiřičná Bendiková, 23. 12. 2020, 17.29

náročné jsem to měla u třetího syna,teď u čtvrtého je to taky spíše náročnější.

dasza, 30. 1. 2020, 21.28

Bylo to náročný u obou..ale u prvního víc..řval o dvě hodiny denně víc...u druhé sem to měla víc u prdele..u něj sem se na flegmos dráhu naladila až po pár měsících..

patricia077

patricia077, 29. 1. 2020, 15.17

Řekla bych že u dcery, která byla první bylo vše daleko náročnější, jednak víc trpěla na bolesti bricha, měla špatné kyčle, Pavlíkovy třmeny, hrozila operace, takže i pro mne jako matku to bylo náročné, bezesne noci náročné dny a navíc neměla jsem tolik informací kolik bych potřebovala i ohledně kojení atd...u syna už jsem byla více připravena pokud se to tak dá říct a bylo to víc v klidu ale je teda na mne podstatně fixovanejsi odmalička víc než dcera..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů