Datamar

zobrazeno 2105×

Vložil(a): dadinkamaminka, 21. 3. 2017 13.47

Holky,máte někdo zkušennosti s tazatelskou sítí Datamar? Já se tam před časem zaregistrovala,ale přijde mi to trošku na hlavu.Ted mi přišla pozvánka do výzkumu,abych oslovila nějaké firmy a zjistila jak jsou spokojeni s nabídkou mobilních operátorů. Za jeden dotazník dávají 200kč.Ale musím ten dotazník vyplnovat přímo s tím,kdo má hlavní slovo.Tedy s nějakým vedoucím :) Jak se mám k tomu vedoucímu dostat? Máte někdo nějaké zkušennosti? Př.neznáte nějaké dobré stránky,kde děláte výzkumy za peníze? Děkuji :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

atpeace, 7. 11. 2025, 8.42

Holky, prosím, hlavně Datamar ne! Mám čerstvou zkušenost, kdy se snaží mně dát sankce za špatně provedený dotazník, musím jim vyhrožovat i úřadem práce a inspektorátem práce, protože se se mnou snaží vyhoupat a já do toho půjdu, nehodím to za hlavu, práci jsem odvedla podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Dělala jsem mystery shopping lékáren Dr.Max, cestovné proplácí 4,7 Kč/km, i to se mi snaží krátit, parkovné taktéž nechtějí proplatit. Toto se nedělá, 1 dotazník jsem vyplňovala 2 hodiny, průměrný výdělek za hodinu práce tak vychází na nějakých 80 Kč a to jen první dva dny. Na vyhotovení máte daný termín cca 6 dnů, odměna za mystery je odstupňovaná podle data vložení, ale když na vás hodí 13 lékáren, tak nemáte šanci to za 2 dny stihnout. Navíc musíte nakoupit zboží za vlastní peníze. Mají to promyšlené, jak brigádníka ošulit, radši od nich dál.

Žofinka

Žofinka, 6. 11. 2017, 13.40

já s tím nemám žádnou zkušenost

jitkamety

jitkamety, 18. 7. 2017, 9.41

Neznam a ani se vyplnovani dotazniku neucastnim

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 14.44

Neznám a do toho bych ani nešla, abych musela otravovat ve firmách

lazna, 23. 3. 2017, 7.06

Neznám. Dotazníky vyplňuji sama.

Mygara

Mygara, 22. 3. 2017, 13.09

těchto výzkumů se neúčastním, ale kontaktovat nějakého vedoucího musí být obtížné

Fuga

Fuga, 22. 3. 2017, 8.00

Datamar neznám, ale sehnat někoho pověřeného ve firmě je nemožné a ještě aby byl ochotný to vyplnit

vendy.z, 22. 3. 2017, 6.41

Jsem u jiných agentur - většinou mi chodí jen dotazníky, které mám vyplnit sama.

Lenourecek, 22. 3. 2017, 1.51

Datamar neznám, v těch firmách si to nedokážu představit

Aliisha

Aliisha, 21. 3. 2017, 20.50

Neznám a ani bych do něčeho takového nešla. Já těmhle věcem moc nevěřím

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů