Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): Emmul5, 3. 1. 2024 13.47
Ahoj..dolehla na mě deprese..a chci se vás zeptat... dívám se po cbd kapkách ... je to po pôrodu v pořádku začít užívat cbd kapky?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
AdrianaB, 9. 1. 2024, 13.28
Jo já je užívala a v pohodě. Dokonce i když jsem byla tehotná
NenaGa, 8. 1. 2024, 11.52
CBD kapky jsem nikdy nezkoušela, ale slyšela jsem, že mohou být prospěšné při léčbě deprese. Je ale důležité si uvědomit, že CBD kapky nejsou lék a neměly by být nahrazeny odbornou léčbou.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions