Děti ve školce a imunita... Jak ji skutečně posílit?
Vložil(a): Christie, 13. 1. 2016 21.22
Do tří let naprosto zdravé dítko, od nástupu do školky neustále rýma, nachlazení, záněty uší, během měsíce 2x atb, do té doby nikdy....Máte maminky podobnou zkušenost? Máte skutečně osvědčený přípravek na imunitu dětí? Vyzkoušeli jsme kde co a nic nepomáhá. Přípravky typu Imonugl. apod. k ničemu, nezabírají nám. Teď nám svitla naděje s přípravkem Colostrum? Máte některá zkušenost a jak se osvědčil? Jak často dětem podáváte v tomto zimním období?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Cestovatelka333, 16. 11. 2020, 14.25
Určitě kup dětem kolostrum.Velice dobrá věc.Dáváme to dětem pořád.