Do kdy jste nosily děti? (Šátek, nosítko ergo)
Vložil(a): Ketris, 3. 4. 2019 21.07
Ahoj holky. Šátkovala jste tu některá nebo měla nosítko? A jak dlouho? Dcera má 2 roky a furt se chce nosit, pro mé záda to už je něco strašnýho. Navíc jí rostou stoličky, takže je potřeba nosit.. jak to máte nebo jste měly vy? :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Andrea Poliaková, 17. 11. 2022, 23.59
Obe deti do cca 2 rokov, mala som Rischino Premium XXL, to je vhodné až do 5 rokov. Na dovolenke ho ešte stále využijeme, syn má 3 roky.
zuzkagodarova, 7. 4. 2019, 21.25
nosime stale maly ma sice len 10 mesiacov ale je uz strasne tazky, on sa rad nosi aj mojka tazke mame co robit
Lusesita25, 7. 4. 2019, 7.45
Nosili jsme do té doby než začal pořádně chodit a protože se nám na výlety nechtěl brát kočárek.
Fuga, 6. 4. 2019, 20.52
Nosila, ale jen po nezbytně nutnou dobu třeba na výletě do 2 let a jak měly už okolo 10 kg tak jsem toho měla dost
Žofinka, 4. 4. 2019, 20.19
Ve dvou jsem už nenosila, právě kvůli zádům