Dobrá restaurace / s dítětem
Vložil(a): Emina14, 6. 5. 2016 17.38
Dobrý den , chtěli bychom si zajít v Brně někde na rodinný oběd. ( asi pro 5 lidí) ale nevím kde zajít, moc zkušeností nemám a když ano tak velmi špatné. Navíc nechci kuřáckou restauraci a chtěla bych aby tam měli aspoň židličku pro dítě. Naposled co jsme byli tak ji tam ani neměli tak jsme se střídali v krmení na klíně. Klidně si ráda připlatím. Jen aby to mělo úroveň a dalo se tam vracet. Díky maminky
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 19. 12. 2017, 16.09
tak snad jste si to tam užili
Katka, 6. 5. 2016, 17.48
A v hodnocení služeb jste hledala?