Fyzické změny po porodu. Co s nimi?

zobrazeno 1182×

Vloženo: 15. 1. 2017 19.27

Jizva po nástřihu, povislá prsa, větší bříško..Dají se vůbec následky těhotenství, porodu a kojení vrátit do původního stavu?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Aneta Jiřičná Bendiková, 30. 12. 2020, 12.02

hah mno jsem zvědavá jak po konci kojení,budou vypadat mé prsa už před kojením,jsem je měla až ke kolenům

Kikinka30, 19. 3. 2019, 9.48

Paradni clanek

Zdeňka S., 5. 3. 2019, 17.21

No jo prsa , teď zase kojim tak jsou dobrý , ale pak to bude hrůza

ROMA-Z, 5. 3. 2019, 7.08

Dobrý článek, taky jsem si užila svoje

Ketris

Ketris, 2. 3. 2019, 21.53

Mne se telo dalo do puvodniho stavu po pul roce.. mlade telo se zbrchava rychle

snany, 1. 3. 2019, 21.37

Já jsem sama se sebou spokojená, přibrala jsem a prý teď vypadám lépe. Asi je to otázkou vkusu Jen na ty prsa potřebuji lupu , alespoň budou stále stejná

patricia077

patricia077, 1. 3. 2019, 22.03

Když kojis tak musíš mít prsa jak balóny jak říká moje mamka když jsem kojila byla jsem jak medvědice

Ketris

Ketris, 2. 3. 2019, 21.53

Prsa jsou jen detail..

patricia077

patricia077, 3. 3. 2019, 10.24

No někteří chlapi jsou na ně docela vysazení

Lenička, 1. 3. 2019, 7.36

Moc pělně napsaný článek.?

Eliška Kozlova, 28. 2. 2019, 21.45

Viz níže.

patricia077

patricia077, 1. 3. 2019, 8.12

Jj taky jsem nejdřív koukala že už jsem kdysi komentovala

Eliška Kozlova, 1. 3. 2019, 11.30

Ja se rozepsala a pak taky koukám Ale když to vezmu s odstupem, co se mi překulilo 33, tak mám tu kůži (a trochu i pneumaticky) nějak víc vytahane, takže času stejně nikdo neunikne, ať ma nebo nemá děti Ale stejně postavu nejvíc kazí špatný životní styl a lenost

patricia077

patricia077, 1. 3. 2019, 12.11

No tak pokud nemáš děti tak s tou postavou to je přece jen lepší je mi 40 a kamarádka je ještě starší a vypracovanější jenže on nemusela po dvou těžkých porodech na operaci vše souvisí se vším, já vypadala před dětmi sice lépe ale měla jsem v průměru o deset kilčo víc .-)

Ketris

Ketris, 2. 3. 2019, 21.54

Ale muzes byt pysna na sve telo, ze odnosilo zdrave dite..

snany, 1. 3. 2019, 21.32

Holky, já asi měla v opravě klávesnici , můj komentář nevidím

patricia077

patricia077, 1. 3. 2019, 22.02

Eliška Kozlova, 2. 3. 2019, 22.08

Když jsem briganicila v domově důchodců, tak tam byla paní, přes 70, odchovala a odkojila 7 dětí, celej život cvicila v Sokole a měla neuveritelne pevná prsa a to neměla žádnou plastiku, nic. Celkově bych řekla, ze podle prsu se fakt nedalo poznat, jestli žena měla nebo neměla děti. Ale je fakt, ze u žen kolem 30-tky to znát je, u někoho víc u někoho míň.

patricia077

patricia077, 2. 3. 2019, 22.19

Dřív ženy taky daleko víc vydržely když si vezmu čím prosla moje babička do porodnice jela dvacet km na kole! Nebo měla moji mamku na poli makala kojila furt dokola když se splašil byk chlapi se báli volali moji babičku atd

Teryk92, 28. 2. 2019, 20.58

Na nové prsa šetřím už teď

Žofinka

Žofinka, 16. 6. 2018, 7.15

Liposukcae by se mi hodila:-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů