Hledáme dětského lékaře aneb jak vybrat pediatra?

zobrazeno 711×

Vloženo: 12. 2. 2015 20.16

Pediatra je potřeba hledat ještě před narozením děťátka. V porodnici již po vás budou chtít vědět, který dětský lékař bude mít vaše dítě v péči. Jak jej vybrat?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Minnie, 15. 1. 2022, 18.34

Já jsem jednoduše oslovila lékařku, ke které jsem chodila už já jako malá. Zůstala jsem bydlet na stejném sídlišti, tak to bylo i spádově jasné. Spokojenost.

kluci mají doktorku,ke které jsem chodila já

Monuli, 24. 1. 2019, 5.37

Máme skvělou pediatričku i sestřičku

Žofinka

Žofinka, 4. 6. 2018, 18.32

Jsem maximálně spokojená až na čekárnu společnou s ORL

Lucie243, 5. 10. 2017, 14.51

V bývalém bydlišti jsme měli báječnou doktorku. Po přestěhování jsme hledali skoro tři měsíce, než nás někdo vzal. Zatím jsem viděla jen sestru, ale podle přístupu doufám, že jsme našli dobře.

Leňulka, 14. 8. 2017, 19.57

Mě pediatru několik lidí doporučilo tak jsem tam šla, bohužel já spokojená nebyla a za půl roku jsme dr měnili. Měli jsme neshody v očkování, prostě si jela svou, vyhrožovala i smrtí dítěte a sociálkou a nemohla překousnout, že chci očkování odložit. Našli jsme jinou dr a teď jsme max. spokojení a neměnila bych

Aliisha

Aliisha, 13. 8. 2017, 21.17

S výběrem lékaře jsem si dala hodně práce. Jsem ale velice spokojená

baru86

baru86, 12. 8. 2017, 22.11

Máme štěstí na dobrého lékaře a ještě kousek od domova

Kikinka30, 12. 8. 2017, 20.38

Ja jsem malou prihlasila pobliz bydliste a jsem spojojena

Katka

Katka, 12. 8. 2017, 20.30

Přihlásili jsme děti k bývalé dětské lékařce manžela, jinou jsme neznali a jsme spokojení.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů