Hrejte divadlo, vaše děti to ocení
Vloženo: 5. 10. 2016 11.41
Rozhovor s Kateřinou Drdlovou o divadlech Marionetino, dětské fantazii a kreativitě.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Eliška Kozlova, 5. 5. 2021, 22.50
Aneta Jiřičná Bendiková, 10. 1. 2021, 11.31
doma divadlo nemáme,ale ještě min rok,jak byl ten svět normální ,,bez corony´´ jsem s dětmi do divadla chodila.
Žofinka, 21. 6. 2018, 12.58
Máme, tedy bez kulis a vyhraje si i sama
dadinkamaminka, 21. 4. 2017, 7.24
Je to krásná hračka. Přemýšlím, ze synovi nějaké koupím
Mygara, 20. 3. 2017, 9.28
máme jen látkové maňásky a na loutkové chodíme do divadélka