Jak bychom měli jíst my a naše děti podle Margit Slimákové
Vloženo: 25. 11. 2015 14.33
Debata s Margit Slimákovou na téma Jak jíst dobře a zdravě nás velmi obohatila. Proto se s vámi v tomto článku dělíme o postřehy, hlavní zásady správného stravování a nejen o ně.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 13. 1. 2021, 18.17
jídlo vůbec neřeším.
WeruskaSK, 27. 12. 2018, 21.35
neviem ale nazor ze co robili nase babicky, jedli len mlieko a zemiaky.... zemiaky su skrob takze cukor, a mlieko zas nemozeme kvoli intoleranciam, ani nas doktor neodporuca mlieko, takze nemozeme sa velmi riadit tym co jedli nase babky.
Žofinka, 27. 6. 2018, 21.39
Moc dobře je to pojaté
Janako, 31. 10. 2017, 16.18
Pekne napsano, jdu najit zdravy talir ?
Mygara, 21. 3. 2017, 18.16
zdravý talíř, jdu se hned podívat podrobně
Fuga, 12. 2. 2017, 16.29
také se snažím, ale třeba mléko dávám, i když ho myslím zrovna paní doktorka nedoporučuje
jitka46, 31. 7. 2016, 23.58
Snažíme se doma jíst zdravě a zatím se daří.