Jak bychom měli jíst my a naše děti podle Margit Slimákové

zobrazeno 680×

Vloženo: 25. 11. 2015 14.33

Debata s Margit Slimákovou na téma Jak jíst dobře a zdravě nás velmi obohatila. Proto se s vámi v tomto článku dělíme o postřehy, hlavní zásady správného stravování a nejen o ně.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

jídlo vůbec neřeším.

Tenderka, 22. 12. 2020, 21.43

posledna veta je najlepsia

Minnie, 16. 9. 2020, 17.03

Nijak to nepřeháníme, všeho s mírou jíme co nám chutná. Někdy zdravě, někdy míň.

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 12. 2018, 21.35

neviem ale nazor ze co robili nase babicky, jedli len mlieko a zemiaky.... zemiaky su skrob takze cukor, a mlieko zas nemozeme kvoli intoleranciam, ani nas doktor neodporuca mlieko, takze nemozeme sa velmi riadit tym co jedli nase babky.

Žofinka

Žofinka, 27. 6. 2018, 21.39

Moc dobře je to pojaté

Zdeňka S., 27. 5. 2018, 6.40

Tak s tou čokoládou souhlasím i když pohanku máme taky moc rádi

Janako

Janako, 31. 10. 2017, 16.18

Pekne napsano, jdu najit zdravy talir ?

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 18.16

zdravý talíř, jdu se hned podívat podrobně

Fuga

Fuga, 12. 2. 2017, 16.29

také se snažím, ale třeba mléko dávám, i když ho myslím zrovna paní doktorka nedoporučuje

jitka46

jitka46, 31. 7. 2016, 23.58

Snažíme se doma jíst zdravě a zatím se daří.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů