Jak jsem řešila bezpečnost v dětských pokojích
Vloženo: 7. 9. 2020 14.20
Pár mých tipů ohledně bezpečnosti v dětském pokoji.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitka46, 18. 3. 2021, 23.54
Děti v pokoji jen spí. Hrály si vždy v obýváku a úkoly zvládají v kuchyni a pracovně.
Aneta Jiřičná Bendiková, 18. 1. 2021, 19.13
nic jsem nepředělávala
patricia077, 25. 10. 2020, 19.04
jj u nás se nejvíc padalo ze schodů
LucieS, 12. 9. 2020, 23.16
My tedy v domě neřešíme vůbec nic. Měli jsme krytky rohů z Ikey, ale byly úplně zbytečné. Musím zaklepat, že naše tříleťačka zatím vše zvládá bez úhony a úrazu
Katka, 12. 9. 2020, 16.04
Taky máme dveře plné kvůli soukromí. Vybrala jsem si krásné dřevěné, to je úplně škoda do toho dávat sklo. Nábytek jsme umístili tak, aby plnil funkci, pokud má dítě spadnout, tak spadne a podle mě kam se odhadnout nedá. A když nespadne doma, tak venku se tomu nevyhne. Takže ideální ať se naučí padat už doma. ?
Taky mám všude plné dřevěné dveře a to hlavně kvůli tomu když v noci rozsvítí m tak nikoho světlem neprobudím, nechala jsem se poučit z chyb mojí matky, která má v celém domě krásné dveře se sklem, sice bydlí sama, ale když k ní přijede můj bratr, tak nadává, že se v noci nevyspala ( chudák důchodce)
Katka, 12. 9. 2020, 16.06
Krytky rohů co to je? ?Náš syn si rozrazil bradu o kulatou vanu ?
patricia077, 8. 9. 2020, 15.35
Já jsem dětský pokoj z pohledu bezpečnosti až tolik neřešila, protože dokud byli malí, tak byli nejvíc s námi, takže jsem hodně v obýváku apod zabezpečila hrany rohy krb apod
patricia077, 25. 10. 2020, 19.02
Aspoň se vyplatila