Jak jsem řešila bezpečnost v dětských pokojích

zobrazeno 472×

Vloženo: 7. 9. 2020 14.20

Pár mých tipů ohledně bezpečnosti v dětském pokoji.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

jitka46

jitka46, 18. 3. 2021, 23.54

Děti v pokoji jen spí. Hrály si vždy v obýváku a úkoly zvládají v kuchyni a pracovně.

nic jsem nepředělávala

vendy.z, 24. 9. 2020, 12.43

My se spíše snažili děti naučit, aby si dávaly pozor. Nikdy se ale nezabrání nějakým těm úrazům

patricia077

patricia077, 25. 10. 2020, 19.04

jj u nás se nejvíc padalo ze schodů

snany, 19. 9. 2020, 16.17

Nejdůležitější je dát z dosahu dětí čistící prostředky a léky, úraz se může stát kdekoliv venku a tam "krytky" nejsou. Pro mě jsou co se týče materiálů nábytků a věci pro děti důležité přírodní materiály co nejméně chemicky ošetřené.

LucieS

LucieS, 12. 9. 2020, 23.16

My tedy v domě neřešíme vůbec nic. Měli jsme krytky rohů z Ikey, ale byly úplně zbytečné. Musím zaklepat, že naše tříleťačka zatím vše zvládá bez úhony a úrazu

Katka

Katka, 12. 9. 2020, 16.04

Taky máme dveře plné kvůli soukromí. Vybrala jsem si krásné dřevěné, to je úplně škoda do toho dávat sklo. Nábytek jsme umístili tak, aby plnil funkci, pokud má dítě spadnout, tak spadne a podle mě kam se odhadnout nedá. A když nespadne doma, tak venku se tomu nevyhne. Takže ideální ať se naučí padat už doma. ?

snany, 19. 9. 2020, 16.11

Taky mám všude plné dřevěné dveře a to hlavně kvůli tomu když v noci rozsvítí m tak nikoho světlem neprobudím, nechala jsem se poučit z chyb mojí matky, která má v celém domě krásné dveře se sklem, sice bydlí sama, ale když k ní přijede můj bratr, tak nadává, že se v noci nevyspala ( chudák důchodce)

Minnie, 9. 9. 2020, 20.16

Jsme v paneláku a navíc v nájmu takže předělávat moc se nedá. Ale samozřejmostí jsou krytky rohů, záslepky do zásuvek a tak.

Katka

Katka, 12. 9. 2020, 16.06

Krytky rohů co to je? ?Náš syn si rozrazil bradu o kulatou vanu ?

patricia077

patricia077, 8. 9. 2020, 15.35

Já jsem dětský pokoj z pohledu bezpečnosti až tolik neřešila, protože dokud byli malí, tak byli nejvíc s námi, takže jsem hodně v obýváku apod zabezpečila hrany rohy krb apod

Lumi, 9. 9. 2020, 12.41

to je dobře, to je základ

Zdeňka S., 25. 10. 2020, 15.01

My jsme postavili ohrádku okolo krbu na pevno s dvířky , s tím že ji pak sundáme až děti vyrostou , zatím je tam 8 let a myslím že ještě dalších x bude

patricia077

patricia077, 25. 10. 2020, 19.02

Aspoň se vyplatila

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů