Jak mohou botičky ovlivnit růst a vývoj vašeho děťátka
Vloženo: 2. 3. 2016 17.49
Dětska nožička rychle roste, vyvíjí se. Je vhodné chodit doma na boso, nebo ne? A kdy začít s prvníma botičkama? A že vás trápí ploché nohy? Inspirujte se v článku jak s tímto problémem zatočit.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 12. 1. 2021, 11.59
naboso jsem ráda chodila,hlavně na rozpáleném asfaltu.
Žofinka, 24. 6. 2018, 18.05
Naboso je to skvělé, ale chodím jen po zahradě
Mygara, 21. 3. 2017, 11.24
vybrat boty to je vždy noční můra
Fuga, 13. 2. 2017, 12.21
já vždy tápu hlavně ve velikosti, když bota nemá vyndavací vložku
Zuzka Čtvrtečková, 11. 3. 2016, 23.15
Doma jsme vždycky chodili bos a tak k tomu vedu i děti. Přítel ten je zase zvyklý nosit pantofle, tudíž se snažil dávat synovi bačkory, ale u synka to byl nesmysl když byl každou chvílí na koberci nebo na gauči
k.o.r.i.n.e.k, 5. 3. 2016, 22.23
Také podporuji doma chůzi na boso a nepodporuji nošení bot po někom