Jak mohou botičky ovlivnit růst a vývoj vašeho děťátka

zobrazeno 669×

Vloženo: 2. 3. 2016 17.49

Dětska nožička rychle roste, vyvíjí se. Je vhodné chodit doma na boso, nebo ne? A kdy začít s prvníma botičkama? A že vás trápí ploché nohy? Inspirujte se v článku jak s tímto problémem zatočit.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

naboso jsem ráda chodila,hlavně na rozpáleném asfaltu.

Minnie, 30. 9. 2020, 21.14

Já teda moc nemusím ty "novinky" typu barefoot apod. Mám ráda kvalitní pevné boty, doma přes zimu bačkůrky.

Žofinka

Žofinka, 24. 6. 2018, 18.05

Naboso je to skvělé, ale chodím jen po zahradě

mckvak, 4. 10. 2017, 15.11

Neni to jednoduche ale kdyz clovek chce aby melo dite zdrave nozky tak to musi trochu nastudovat. Pekny clanek

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 11.24

vybrat boty to je vždy noční můra

Fuga

Fuga, 13. 2. 2017, 12.21

já vždy tápu hlavně ve velikosti, když bota nemá vyndavací vložku

editak, 17. 7. 2016, 9.58

Doma chodíme bosky, nebo v ponožkách s protiskluzem, na ven bosky, barefoot či kompromis.

Zuzka Čtvrtečková, 11. 3. 2016, 23.15

Doma jsme vždycky chodili bos a tak k tomu vedu i děti. Přítel ten je zase zvyklý nosit pantofle, tudíž se snažil dávat synovi bačkory, ale u synka to byl nesmysl když byl každou chvílí na koberci nebo na gauči

snany, 6. 3. 2016, 9.35

O kobercích s kořeny jsem ještě neslyšela, kupovat nebudu, ale zkusím vyrobit. Moc děkuji za velmi přínosný článek

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 3. 2016, 22.23

Také podporuji doma chůzi na boso a nepodporuji nošení bot po někom

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů