Jak přežít v bytě letní vedra a dětem zůstanou všechny prsty

zobrazeno 537×

Vloženo: 10. 7. 2016 9.31

A je to tu opět, věta, která se každým rokem opakuje: „Maminko, já nemůžu spát, je mi moc horko!“

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

IvčaSemi, 14. 7. 2022, 17.42

Přemýšleli jsme nad klimatizací, ale shodli jsme se, že je lepší a úspornější ventilátor.

Gabullka, 21. 7. 2022, 9.15

Rozhodli jsme se úplně stejně a akorát jsme teď ve fázi výběru.

IvčaSemi, 8. 8. 2022, 15.08

Jestli jste ještě nepořídili, tak na blueroad.cz jsem si pořídila kvalitní ventilátor. Mají ho teď ve slevě a je opravdu praktický, protože je i na dálkové ovládání.

no,když je vedro tak je to hnus... taky to vedro v bytě nesnáším.

Romanka40, 27. 11. 2019, 5.11

Nezavidim lidem v bytech

Žofinka

Žofinka, 12. 5. 2018, 12.23

Máme klimatizaci

Tinka1993, 10. 12. 2017, 13.56

Vyzerá super, našťastie v lete máme doma chladno, teplo je len vonku, tak nám takéto veľmi netreba

Gabill, 13. 6. 2017, 16.58

Vyzera velmi pekne, ale ja ventilatory moc nemusim. Vadi mi to na oci, usi...

Kikinka30, 21. 4. 2017, 11.40

Libi se mi,ale vadi mi průvan na zada...

Mygara

Mygara, 24. 2. 2017, 14.10

vypadá hezky. ale stejně nejsem příznivcem větráků

Cherrynka, 24. 2. 2017, 13.14

Já měla z větráku skoro vždy angínu ale taky nesnáším horko, hlavně při spaní je to děs... to radši zimu, ale to zase ted kvůli synovi nemůžu snažím se teplotu udržet tak akorát

Fuga

Fuga, 1. 2. 2017, 17.11

naštěstí žádný větrák jsme ještě nepotřebovali. Teplo vyvětráme během noci a stačí to. Větrák je pěkný, ale stejně popohání jen vzduch v místnosti, ale pocit chladu to navodí.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů