Jak přežít v bytě letní vedra a dětem zůstanou všechny prsty
Vloženo: 10. 7. 2016 9.31
A je to tu opět, věta, která se každým rokem opakuje: „Maminko, já nemůžu spát, je mi moc horko!“
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 18. 2. 2021, 18.37
no,když je vedro tak je to hnus... taky to vedro v bytě nesnáším.
Žofinka, 12. 5. 2018, 12.23
Máme klimatizaci
Mygara, 24. 2. 2017, 14.10
vypadá hezky. ale stejně nejsem příznivcem větráků
Fuga, 1. 2. 2017, 17.11
naštěstí žádný větrák jsme ještě nepotřebovali. Teplo vyvětráme během noci a stačí to. Větrák je pěkný, ale stejně popohání jen vzduch v místnosti, ale pocit chladu to navodí.