Jak řešit běžná onemocnění v těhotenství?

zobrazeno 837×

Vloženo: 21. 12. 2016 23.34

Jste těhotná a teče vám z nosu, bolí vás hlava nebo kašlete? Jakou léčbu si v těhotenství můžete dovolit a na co byste měla zapomenout?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Aneta Jiřičná Bendiková, 31. 12. 2020, 16.03

naštěstí jsem ani v jednom těhu,nebyla nachlazená či nemocná.

Marta1982, 1. 10. 2019, 21.19

já používala Nasivin a jako jediny mně pomohl. Každému vyhovuje něco jiného

Simonaa, 10. 7. 2019, 14.25

Na rýmu v těhotenství je nejlepší mořská voda. Já používala Stérimar.

Pina, 7. 6. 2019, 13.20

Co používáte na rýmu v těhotenství?

Monuli, 23. 1. 2019, 22.51

Na bolest v krku i v těhu se může,tak je Septilen,opravdu mi zabírá.

michaelanavrc, 15. 1. 2019, 14.56

Ja sama jsem pouzivala kdyz byl pak male 1 rok nasivin. Mela rymu nebo se o ni spis pokousela a ten nasivin ji opravdu pomohl.

kamila.336, 21. 1. 2019, 15.15

To je i rpo tak male deti ano?

michaelanavrc, 22. 1. 2019, 14.34

Ano podle toho pro jak male detatko by jste to chtela koupit.

kamila.336, 28. 1. 2019, 13.55

Ma 2 roky prave, tak neco pro ni hledam, ten nasivin by byl vhodny myslite?

michaelanavrc, 29. 1. 2019, 10.06

Jasne mrknete kdyztak na jejich stranky myslim ze pro deti se to jmenuje nasivin sensitive. Vhodne to urcite je maji to rozdelene prave dle veku ditete, nebo se preptejte v lekarne.

Gustawka, 4. 12. 2018, 21.29

M dobré zkušenosti s rakytníkem

Zdeňka S., 27. 11. 2018, 10.06

Když jsem čekala dceru tak jsem měla takové záchvaty kašle, že jsem myslela , že mi praskne břicho. Už bych to zažít nechtěla....

Ketris

Ketris, 23. 11. 2018, 10.29

Rakytnik to vzdycky zachranil..

Teryk92, 8. 11. 2018, 17.58

No chřipková sezóna už je zase tady. Jsem ráda, že jsem si tu ověřila, že inhalace nijak miminku nevadí

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů