Jak se v tom všem vyznat a co je správné?

zobrazeno 237×

Vloženo: 20. 4. 2022 22.36

Moje cesta za imunitou bez chemie aneb jak jsem rodinu naučila užívat rybí oleje.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Katka

Katka, 29. 4. 2022, 20.39

Tak na to se mi chce napsat, že moje děti žádné vitamíny nejedly a zdravější děti neznám. A těm co mají ADHD, neurolog. potíže, logopedicke či jiné to rozhodně nějak extrémně nepomáhá, zejména pokud rodiče s dítětem nijak dále nepracují....

Michaela Novotná, 30. 4. 2022, 11.03

Katko, děkuji za Váš komentář. Souhlasím v tom, že nic nefunguje samo od sebe, s dítětem s neuro problémem je vždy potřeba pracovat. Já zkušenost mám, že to dětem pomáhá, ale naprosto chápu, že každý to vnímá naprosto jinak.

Katka

Katka, 30. 4. 2022, 12.40

Bohužel spousta rodičů si myslí, že doplněk stravy vyřeší problém. Já mám v okolí několik takových dětí a výsledky teda nevidím žádné. Taky záleží na stupni postižení.

Minnie, 24. 4. 2022, 8.06

Aha, takže opět reklama ??

Michaela Novotná, 24. 4. 2022, 20.43

Ráda bych se ohradila. To, že někdo napíše zkušenost a hlavně vlastní příběh, nemusí vždy znamenat reklamu.

Minnie, 25. 4. 2022, 11.19

No s tím odkazem určitě nejde o reklamu ?? prečtěte si jiné příběhy tady, nejlépe ty starší, a uvidíte. Klasický příběh, žádné odkazy, žádná reklama.

Michaela Novotná, 25. 4. 2022, 12.09

Je to Váš názor. A děkuji Vám za něj.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů