Jak šetříte vodu, elektřinu, plyn, topení?

zobrazeno 1588×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 21. 10. 2016 15.30

Jak šetříte vodu, elektřinu, plyn, topení? Můj manžel je na tohle trochu fanatik. Takže máme konvici, která hřeje vodu hned a jen to množství co člověk chce (na obrázku). Takže pokud zaléváte jen malé hrnky a ne celou konvici, tak se to vyplatí. Pak máme všude na kohoutkách perlátory, svítíme LEDkama, za topením máme folie, co odráží teplo zpět do místnosti, samozřejmostí jsou úsporné spotřebiče. No určitě jsem si ani na vše nevzpomněla :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Tereez, 22. 11. 2018, 23.29

my třeba šetření na topení tím, že používáme termostatickou hlavici od fibara a to nám několik tisíc ušetřit dokáže

Eliss95, 8. 7. 2019, 0.34

to u nás je spíše v kurzu šetření tím, že máme levnějšího dodavatele a snažíme se málo spotřebovavat jak s plynem tak i elektřinou

Mygara

Mygara, 11. 8. 2017, 8.35

ledky, perlátor, myčka a spotřebiče A+++

Stellka, 7. 11. 2019, 22.51

to my hlavně na energiích, tedy hlavně na elektřině a plynu

Tereez, 27. 11. 2019, 23.17

slyšela jsem, že hodně je teď vyhledávaný dodavatel Armex, kterého máte Vy ?

Fuga

Fuga, 17. 1. 2017, 10.51

tak to je u nás stejné, až řeknu manželovi o té konvici, tak se pro ni určitě nadchne. Já zatím do normální konvice odměřím vždy hrnek, který chci uvařit, aby ani kapka nepřišla nazmar

slunicko, 19. 11. 2016, 19.44

U nás je to podobné az na konvici. Tu máme obycejnou

Rulficka48

Rulficka48, 28. 10. 2016, 0.00

U nás se bohužel šetřit nedá

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 10. 2016, 3.52

Jak je to možné? Něco by se třeba našlo ?

Stellka, 7. 11. 2019, 22.51

a co třeba přechod na levnějšího dodavatele ? to by se něco uspořit dalo

Tereez, 27. 11. 2019, 23.18

vždy se dá na něčem šetřit, hlavně na energiích, ať už plyn či elektřina

jitkamety

jitkamety, 22. 10. 2016, 17.17

Já tohle moc neřeším

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 20.58

Já také ne, to jen můj manžel

Tereez, 23. 12. 2019, 10.34

já bych si nedovolila platit pálky za energie, raději si dám tu práci a vyhledám levného a spolehlivého dodavatele, jako je právě ten Armex a pár jiných

benca, 22. 10. 2016, 14.54

kedze sme stredny a maly byt tak je z kazdej strany teplo, ale vacsinou nekurime v kuchyni je tam teplo ked sa vari a manzel tam spi je to obyvacko kuchyna a on je z teplej krajiny, kde nemaju radiatory, tak on nema rad tak spat a spi tam lebo vela chrape, nevieme pri nom spat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 20.59

Také mám v kuchyni topení úplně vypnuté

Katka

Katka, 20. 11. 2016, 9.28

Já ho ztlumím když peču, jinak kdyby bylo vypnuté, po ránu bychom tam zmrzli.

patricia077

patricia077, 22. 10. 2016, 14.06

My bohužel moc nešetříme, s malými dětmi to moc nejde, pořád peru, takže voda el. i teplo ((..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 20.59

Také často peru to je pravda že to je dost peněz

patricia077

patricia077, 22. 10. 2016, 21.43

Bohužel a taky já osobně se ráda a dlouho sprchuji, takže.... ...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 21.51

Tak to je na každém, to manžel nám koupil i úspornou sprchovou hadici

Jana82

Jana82, 22. 10. 2016, 8.23

Máme jen úsporné spotřebiče a plastová okna. Jinak to zas tolik neřešíme

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 8.25

Já to také neřeším, to jen má druhá polovička

dasza, 22. 10. 2016, 7.07

Dobrej "magooor"))). Tak setrime.usporky mame taky.topime obcas v krbu.ale jinak nic...zalohy mame vyso.preplatky jsou kazdy rok;)ale takto teda neblaznimr...rychlovarnou mame za 150v akci.peru a susim kdy se me chce.koupu se klidne denne.mycku nemam umyvam pod tekouci vodou;)))

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 8.24

Tak když ho to baví, tak mu to brát nebudu

Jarka mmm, 22. 10. 2016, 9.17

Když máte takhle levnou konvici,tak v porovnání s konvici zs 2-3tis.nemusíte šetřit vodu docela dost dlouho .

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 9.25

Jo také se to tak dá brát, ale chlap je spokojený a to je důležité

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů